Vobec neodbočujem,označuješ tu ľudí za fašistov ktorí nimi nie sú...a ty to veľmi dobre vieš... to o čom ty táraš a zveličuješ to,nie je nič iné len obyčajné filozofovanie o demokracii...to potom možeš rovno ľudí ako Fico označiť zodpovevedných za komunistické monster procesy... veď bol v KSČ.Truban si v minulosti keď ešte vobec nevedel o tom že bude v politike zafilozofoval o tom o čom rozmýšľajú všetci,prečo napr.ludia s IQ pod 80 možu mať volebné právo...niekedy keď si prezerám diskusie tu na Pravde ma napadne to isté.


