Len sa poriadne napapaj...
Len sa poriadne napapaj...
Vidím, že opäť máte po Sorosovi nové krmivo,ESET...
Ty brzda,ten inštrumentál sa kedy naučíš?
Načo je nám teraz koalícia konzervatívnych fašistov a komunistických fašistov?
Proti konzervatívnym fašistom:))))
Klamať a strašiť,toto na aké tupelka môže platiť?
Ty kolko potrebuješ aby si hlasoval za Fica?:)))))))))
Tebe Hranol pekne vymydlil mozoček tým Sorosom:))))))))))
https://protifasizmu.org/2015/12/13/kto-kand… kto normálny može voliť toto tu? A pridaj si k nim Mizika,Mazureka či Kropu:)))))))))))))
Váľanie sa v Pezinku ti veľmi nepomôže:))))
Tak to nemáš teda strechu nad hlavou, smutné:(((((
To už budeš z Pezinka doma?
Presne pod tým,z ktorého chceš skočiť.Budeme ťa ratovať:))))
Hrochotana ti blokli,či ako?
Jo,jo to mi je jasné...ty teraz vidíš všakovaké veci.Stojim hneď vedľa Ľuboška Blahu:)))))
Odporúčame