hlava smrdi od hlavy? skutocne?
klasicka taktika na druhych zvalim to co vadi na mne.. vytiahnut problem pravicovych vlad ked tu vladnu vacsinou lavicove a ludia sa maju ako maju >> nie ekonomicky ale skor tak vseobecne ze to ide do kytek
hlava smrdi od hlavy? skutocne?
klasicka taktika na druhych zvalim to co vadi na mne.. vytiahnut problem pravicovych vlad ked tu vladnu vacsinou lavicove a ludia sa maju ako maju >> nie ekonomicky ale skor tak vseobecne ze to ide do kytek
svoje auto som v rebricku nenasiel..ergo.. je este spolahlivejsie ako najspolahlivejsie auta....
800 m3 je bezna spotreba v beznom dome nie extra zateplenom... samozrejme pri beznej teplote 22 stupnov..
pri lepsom zateplenom dome kde kuris od novembra do marca je spotreba 800 m3 vela..
sedliacky rozum.. 2 mesiace ekonomika stoji.. z 12.. jeden mesiac su dovolenky .. plus svet stoji a bude aj stat... pri otovrenej ekonomike podstatna vec.. ...kolko padne ekonomika ked minuly rok rastla? ..
no a tolko expertov na toto treba......
hej to cislo pobavilo.. :) ale oni to opravia hadam...
aj moj pes to dokaze.. tiez treba spravit video a spravu na pravde? ..omg
1000 eur pre absolventa vs je fakt malo alebo akurat.. a 4200 na riaditela aj ked odmakanych je tiez malo..mozno kdesi na dalekom vychode ok ale vsade inde..jedine mala firma o par ludoch do 50.. inak lacny riaditel
Odporúčame