Rusaci zdržiavali prevoz navalneho ako dlho len mohli ...Nemci však majú najlepšie labaky na svete a novičok v jeho tele aj tak našli.....rusi zasa schytali veľké popapuli pleeeeesk
Rusaci zdržiavali prevoz navalneho ako dlho len mohli ...Nemci však majú najlepšie labaky na svete a novičok v jeho tele aj tak našli.....rusi zasa schytali veľké popapuli pleeeeesk
Neklam rusáku....nemci čakali dva dni na jeho prepustenie...očividne nechceli aby nemci ten novičok našli....smolaaaa
Neochota rusov najprv pustiť navalneho do Nemecka a potom vyšetriť ich vlastne usvedčuje z pokusu o vraždu
Nemecko nemá príčinu klamať...nič na tom nezíska či Navalny umrie od infarktu alebo ho rusi otravia....rozmýšľaj trochu
Každý rozumný človek tomu verí.....Smolaaaaa :-))))
Podľa teba boli gestapáci nevinní? Hmmm... to by potvrdzovalo tvoje gestapácke korene...každý si bráni svojich:-)
Vlado sa jednoducho prerátal, toť vsjo!
:-)))
Rusaci sa zasa vykrúcaju ako hadi...čo iba potvrdzuje ich vinu:-)))))
Nacistické rusko sa zasa pochlapilo
Hehe...tvoja stará sleduje playboy channel ....hehe
Áno, presne tak....všetci aj tvoja maci ....smolaaaa
Neklam rusáku....nevyhoveli ihned žiadosti ....zdržiavali dva dni ...dúfali že sa jed z tela vytratí....prerátali sa Rusáci a zasa sa preukázala superiorita západného zdravotníctva.... smolaaaaa
Tvrdia to všetci...aj tvoja maci.....smolaaaaaaaa
a majú ho iba rusi....Smolaaaaa na druhuuuuuuu
Novičok vyrábali iba rusi ....Smolaaa
Vlado zúri....zasa ho odhaliliiiiii :-)))))
No vidíš aká je tvoja mater slávna...ešte aj o nej píšu!! :-))))
Odporúčame