Rusi sa zasa predviedli ako gauneriiiiiiiii. :-))))
Rusi sa zasa predviedli ako gauneriiiiiiiii. :-))))
To je čo? Juhoslávia? Máš nejaku starú mapu macko uško:-)))))
Rusákom nebodaj chýba železná ruda alebo uhlie? Potom sú na tom ešte horšie než sme si mysleliiiiiiiiiii :-)))))))
"Bratská" pomoc ....ako u nás v 1968
:-)))) To sa ti kedy stalo?:-))))))
Vlado chcel poslať armatu na pomoc LukaŠenkovi...ale nemol ju naštartovať....do kelu! Zahrešil a išiel do záhrady na veľkú potrebu
Vlado už dal ušiť zelené uniformy bez insígnie...ďalšia ruská anexia na obzore
Ja viem ze so mnou suhlasíš , len u vás v rusákove to nemôžeš nahlas povedať...preto som to povedal za teba kvičko:-)))
Rusi rátali že ak budú transport do Nemecka zdržovat o tri dni tak sa ten novičok v tele nenájde... prerátali sa :-))))
Rusi rátali že ak budú transport do Nemecka zdržovat o tri dni tak sa ten novičok v tele nenájde... prerátali sa :-))))
Ruskí lekári sú nejakí slabí....nič mu v krvi nenašli:-))))
Odporúčame