V kreeeeeemli :-)
Takto majú Lukašenka Bielorusi radi :-)))))))
Video zachytávajúce ozbrojeného bieloruského prezidenta Alexandra Lukašenka s puškou Kalašnikov a v nepriestrelnej veste, ako vystupuje z vrtuľníka pri Paláci nezávislosti v hlavnom meste Minsk, bolo zverejnené v nedeľu, keď v Bielorusku už 15. deň po sebe pokračujú protivládne protesty.
Rusáci už tiež dostávaju chúťky po slobode ...čoskoro aj tam vypuknu nepokoje:))))
:))))))) Presne tak ako hovoríš...Nech žije NATO !!!
Nádhera....toľko ľudí v uliciach ...o toľko ľudí sa čoskoro NATO rozrastie !!!!
Ten čaj určite sami nevarili....predavač asi pracoval pre rusku tajnú službu... v rusákove normálka:-)
To sa dalo čakať....prsty v tom mala ruská tajna služba
Aspoň že priznávaš zločiny komunistického režimu:-)
Všetci slováci plujú na tvoje hnusné rusko...máš smoluuuuuuuu :-))))))))
Navalny na rozdiel od teba nepije....smolaaaa
Rusi tam toho ale napáchali , čo?
:))) Lukašenko má už svoje dni zrátané...buď dopadne ako Sadam alebo Janukovyč....
Nie ne to smola že tým nepriateľom Bieloruska je zrovna Lukašenko?:-)
Velebiť zločiny totalitného režimu je trestné...
Bolo to dobré svinstvo od rusov...nikdy im to nezabudneme!!
Bielorusi ju milujú...preto ju zvolili ...Lukašenko s putinom ju chcú dať zavraždiť
Lukimu odzvonili....žeby Bielorusko o pár rokov do NATO?:-)
:)))) Ruskí KGBácky lekári nenašli stopy po otrave.... no to je mi ale novinka...ak by našli vypadli by cez okno:))))
Odporúčame