Nuž čo už , angličtina vládne svetu .... a komunisti do nás tlačili iba tú odpornú ruštinu!
Nuž čo už , angličtina vládne svetu .... a komunisti do nás tlačili iba tú odpornú ruštinu!
Ukrajinci sú naši bratia ....treba ich čím skôr do NATO prijať... v tom sa zhodneme
To ti tvoj tata povedal keď ťa na vandrovku vystrojil ?:-))))))))))
To potom platí aj o rusoch ...oni tiež nevedia že Fínsko, Ukrajina či Gruzínsko im nepatria
Takže nerozumieš po slovensky....to sa dalo čakať od rusáka:-)
Ps: Žiadne fotky sa nenašli?:-)
Netaraj, za socíku sme nedokázali ani jedno poriadne auto vyrobiť a dnes sme veľmoc.... vyrábame najviac áut na obyvateľa vo svete!!!! Kde sa na nás rusko hrabe .... a to rusákov rozožiera z vnútra :-)
Bola to utópia ...potom sme zistili že to bolo všetko iba klamstvo a poslali sme komunistov tam kde patria:-)
No vidíš , tí rusi sú vážne ebili ... takto sa chovať vo svete !!!
Presne tak , černoch a republikán !
Každý chce v USA pracovať ... v rusakove nikto .... kde urobili soudruzi chybu ?:-)
Strašné ako médiá ignorujú rusko , čo ? V USA dvaja mŕtvy a sú toho plné noviny a v rusku keď ich schcípne aj 50 ....ani nespomenú :-)
Dvaja republikani mŕtvy a sedem zranených .... čo s tým máme my?
Stalin za taku dobu zavraždil tisícky rusov .... a ešte mu oni aj pomníky stavajú....to je sila! Čo?
Černoši sa chcú hrať na Stalina ? Na neho aj tak nemajú....
Historians estimate the total number of deaths due to Stalinist repression in 1937–38 to be between 680,000 and 1,200,000.
No vidíš a predsa dokázali anektovať Krym , rozpútať vojnu na východe Ukrajiny , bombardovať Sýriu atď atď ....no nie je to smolaaaa? Preto tie sankcie sú na mieste
:-)))) Rozumieš po Slovensky rusáčik ? Prečitaj si ešte raz čo som napísal ....a zároveň nahoď zopár fotiek ako Vlado dovolenkuje s rodinou :-))))))) alebo s Trumpom na Kryme :-))))
Ďakujeeeeem :-))))
Odporúčame