Uz ju nebudete moct anektovat ...smolaaaaaa:)))))
Uz ju nebudete moct anektovat ...smolaaaaaa:)))))
Za krátko sa obe strany dohodli na tzv. zmluve o neútočení a tajnom protokole, ktorý rozdeľoval sféry vplyvu v Poľsku i ďalších krajinách východnej Európy.
Dohoda vstúpila do dejín ako Pakt Ribbentrop-Molotov, či rovno Pakt Hitler-Stalin. Už o 8 dní začali na Poľsko dopadať prvé bomby.
Lol, pochavavuju tam takych ako ty,........co nemaju ziadnu rodinu ktora by ich z marnice vyzdvihla a pochovala......smolaaaaa
NIKDY NEZABUDNEME!!!!
1. septembra 1939 krátko pred 5 hodinou ráno prekročili nemecké vojská poľskú hranicu, začala sa tak druhá svetová vojna.
Po počiatočnom poľskom hrdinskom i keď zúfalom odpore a práve v čase, keď sa Poliaci z posledných síl snažili brániť svoje hlavné mesto, sa 17. septembra na východných hraniciach ich krajiny objavil ďalší agresor – sovietska Červená armáda.
Obom septembrovým dátumom však predchádzal ešte jeden významný letný deň.
23. augusta do Moskvy pricestoval minister zahraničných vecí nacistického Nemecka Joachim von Ribbentrop.
Hoci očakával stretnutie len so svojim sovietskym náprotivkom Vjačeslavom Molotovom, srdečne ho priamo v Kremli privítal žoviálny a veselý Josif Stalin.
Lol, Najviac sa mi páči keď si rusák chce prisvojiť veci ktoré mu nepatria. Napríklad také víťazstvo nad Adolfom. Sovieti( samí Ukrajinec a Bielorus) na čele s Gruzincom ho tlačili z východu a zo západu Amíci so spojencami a SPOLOČNE ho porazili!!!!
A teraz nejaký gambatý rusák čo nevie do troch narátať si chce víťazstvo nad nacistami pripísať....
Nie je to smolaaaaaa?:)))))))
To Vlado v cervenom chleeeeve urobil kedy?:))))))))))))))))
Presne tak hulienka prehulena Ukrajina bude coskoro v NATO!!!!!!!
Smolaaaa:))))))))))))
Vladko podpísal zákon že rusáci budú oslavovať víťazstvo USA nad Japonskom v Pacifiku o deň neskôr.... to asi aby amíkom zbytočne neprekážali v ceste:)))))))
Všetci traja z rovnakej IP adresy:)))))
Kágébáci si nič iné ani nezaslúžia.....máš ty ale smolu.... Multinick Hulienka, sebastian , ppt1 ... :))))
Ties si myslímže Ukrajina patrí do NATO
Lol, Najviac sa mi páči keď si rusák chce prisvojiť veci ktoré mu nepatria. Napríklad také víťazstvo nad Adolfom. Sovieti( samí Ukrajinec a Bielorus) na čele s Gruzincom ho tlačili z východu a zo západu Amíci so spojencami a SPOLOČNE ho porazili!!!!
A teraz nejaký gambatý rusák čo nevie do troch narátať si chce víťazstvo nad nacistami pripísať....
Nie je to smolaaaaaa?:)))))))
Lol, Rusi nikdy nič nevyhrali... Zvykaj si !!!
Smolaaaa
Lol, Najviac sa mi páči keď si rusák chce prisvojiť veci ktoré mu nepatria. Napríklad také víťazstvo nad Adolfom. Sovieti( samí Ukrajinec a Bielorus) na čele s Gruzincom ho tlačili z východu a zo západu Amíci so spojencami a SPOLOČNE ho porazili!!!!
A teraz nejaký gambatý rusák čo nevie do troch narátať si chce víťazstvo nad nacistami pripísať....
Lol, Rusi nikdy nič nevyhrali... Zvykaj si !!!
Smolaaaa
Tak si to teda všetko zhrnme:
Vladko podpísal zákon že rusáci budú oslavovať víťazstvo USA nad Japonskom v Pacifiku o deň neskôr.... to asi aby amíkom zbytočne neprekážali v ceste:)))))))
Rusakom sa tam dodnes nepodarilo dostať.... Vlada ide od jedu rozhodit...... Smolaaaaa:)))))
Výborný postreh .... aj som sa čudoval kde Abro je ....
Lol, to ten mesiac na ktorom už 12 (DVANÁSŤ) američanov behalo a DODNES ani jeden jediný rus ?
Skvelé
ROTFLMAO
Odporúčame