Ako som už povedal
Bolo to presne ako som napísal .... meniť to nemožno... Sám vlado to podpísal.... budú rusaci oslavovať víťazstvo USA v pacifiku..... Máš sakramensku smoluuuuuuuu
Ako som už povedal
Bolo to presne ako som napísal .... meniť to nemožno... Sám vlado to podpísal.... budú rusaci oslavovať víťazstvo USA v pacifiku..... Máš sakramensku smoluuuuuuuu
Súhlas, nikto tu netvrdí že amici sú nejakí géniovia alebo že tam je všetko perfektné ... majú oni problémov viac než dosť ale ja som myslel skôr na otvorenosť spoločnosti , na to že sa tam médiá nesnažia zmietnuť každú zlú správu pod koberec ako to robia v rusku alebo v číne...stačí sa pozrieť na CNN alebo iné americké médiá ako sa tam bežne hovorí o americkom prezidentovi...ako je tam dovolené kritizovať a potom sa pozrieť na taký sputnik news alebo čínske médiá a obraz je hneď iný....jak za sociku... cenzurované , kritika žiadna
Pre Lotyšsko aj Litvu je dátum 26 December 1991 významnejší než samotné Vianoce ....je to deň keď sa rozpadlo ZSSR !!! Hip hip hurá .... Nech žije NATO!!!!!
Bolo to presne ako som napísal .... meniť to nemožno... Sám vlado to podpísal.... budú rusaci oslavovať víťazstvo USA v pacifiku
Lol, spolu oslávia víťazstvo USA v pacifiku... Skveleee
NECH ŽIJE NATO!!!
Lol, spolu oslávia víťazstvo USA v pacifiku... Skveleee
NECH ŽIJE NATO!!!
Súhlasím z časti ale ja by som rusko nikdy nedával na úroveň USA. Zatiaľ čo USA vždy propagovali otvorenosť a demokraciu Rusi robili presný opak.
Vladovi bude veľmi chýbať.... korejskemu ľudu ani nie
Lol , po tom čo rusaci "oslobodili" Pražanmi oslobodenu Prahu rozhodli sa "poraziť" aj Američanmi porazené Japonsko.... Skveleeee
Presne, rusi zúria na Vlada a ide ich rozhodit.... Vieš s takým dôchodkom sa im ani nečudujem
:)))) Preto podpisuje kadejaké koniny aby len vyzeral že je bizi a niečo robí... aj keď iba odveci
Nech si rusaci oslavujú víťazstvo USA v pacifiku koľko len chcú, pre nás je dôležitý tento dátum December 26, 1991....... rozpad ZSSR !!!
Keď už rusaci tak radi oslavujú môžu s nami spoločne osláviť
Vstup Estonska, Litvy, Lotyšska ,Slovenska, Slovinska, Bulharska a Rumunska do NATO!!!!
Rusaci iba zúria že nás nemôžu anektovať lebo NATO!!!
Vzdal si sa jak rusaci Adolfovi :)))))
Ukončenie druhej svetovej je v rusakove štátnym smútkom ... oni boli radsej keď mohli voľne rabovať , vraždiť a anektovať !!!! Nikdy im to nezabudneme !!!!
Rusi na čo siahli to ukradli ... na tom sa teda zhodneme :)))))
Prečítaj si článok ... amici porazili Japoncov a o deň neskôr rusaci oslavujú ich víťazstvo !!!!
Odporúčame