To az tak ten tvoj rubliiiik padol?
Rusakov ide roztrhat od zlosti $1=70 rubliiiikov
Jojoooj na Slovensku je ale radostiiiiii, cena barelu ropy pod $36...rubeeeeel padaaaaa $1= 70 rublikov :))))
Netaraj serGej , aj na juznom Slovensku sa rozparava po magarsky ...hned je poznat na nich ze nie su z Madarska...maju iny prizvuk ...mas ty ale smoluuuuuuu
Svedok vypovedal, že ľudia nachádzajúci sa na mieste, odkiaľ bola vypálená raketa, „boli spokojní, keď sa dozvedeli, že bolo zostrelené vojenské nákladné lietadlo. Keď sa však z miesta pádu lietadla vrátili prví ľudia, ukázalo sa, že to bol civilný stroj“. Obžaloba súdu oznámila, že má svedkov, ktorí bezprostredne videli odpálenie rakety zo systému Buk.
Prokuratúra na pojednávaní vysvetlila, že mnohí zo svedkov sú utajení, aby boli v bezpečí pred možným prenasledovaním zo strany separatistov podporovaných Ruskom.
Skveleeee , aj my by sme mali zopár kúpiť ....aby nás rusaci neanektovaliiiiii
Provedal som , každý mi dával high five ... ani pustiť ma nechceliiiiiii... máš ty ale smoluuuu rusáčik
Paráda, konečne niekto natočil film aj o rusákoch,koch,koch
Už sa zacalaaaaa ... budeme viacej zbrojiiiit aby nás rusi nenapadliiiiiii....
Čo ty už len o tom môžeš vedieť ... opýtaj sa rusákov .... väčšina mladých chce žiť na západe práve pre to že sa v ruskej vláde sklamaliiiiiiiii.... smolaaaaaa
Potom sa čuduj že väčšina mladých Rusov chce žiť na západe :))))))))
Chudáci rusáci ... tak dúfali že v roku 2024 keď ten lump z červeného chléva odklusá het , bude môcť začať demokratizácia rusákova .... zdá sa že budú musieť počkať až kým schcípne ....smolaaaaa
Už sa aj v rusakove chystajú početné demonštrácieako v Iráne ,aj tam sú ľudia na vládu naxraní jak brigadír
Naposledy si tak tvrdil rusakovo krachlo... smolaaaaa
No zbohom ... ďalšia perestrojka v rusakoveeeee:))))
Korea je na pokraji priepasti .... a Rusko je o krok vpred .... smolaaaaaaaaa
Odporúčame