Presne tak, treba to brat objektivne vsetko.
Takze si zhrnme co tato zmena vlastne znamena:
1. Dalsie papierovanie.
2. Dalsi transfer penazi od tych, co si dovolili byt sikovnejsi a nieco robit k tym, co nie su sikovni, schopni (to je v poriadku, nie kazdy moze byt) a k tym, co su LENIVI a NESNAZIA SA. Lenze ono je to trochu zlozitejsie, pretoze na jednej strane je horna hranica, ktora umoznuje niektorym ludom, podla SMERu druhej kategorie, ktorych treba len dojit, tak tym umoznuje darovavat svoje dane druhej skupine obyvatelov, podla smeru obcanov prvej kategorie, privilegovanej ktroa je tu na to, aby dostavala rozne typy davok a podpor. Co je najlepsie, vzhladom k tomu, ze ludia, ktori su naozaj v zlej financnej situacii ani len nebudu mysliet na stavebne sporenie, lebo niet z coho, stanu sa aj oni takto svojimi danami podporovatelmi uzsej skupiny ludi, ktora ma vyssi prijem, ale nie 1,3 nasobok.
Zostava len pogratulovat nasim "socialnym inizinierom" k tym sprostostiam, co furt produkuju. Tento rok moje stavebne konci,
Tento usmevny drist uz nezabera. Treba skusit iny.
Toto uz je ubohe naozaj a volici opozicie by mali pouvazovat, ci by nebolo vhodne najst nejaku slusnu alternativu. Pretoze toho cirkusovania uz bolo dost.
Osuskeho nemam rad ani trochu a ten cirkus co teraz organizuju pred Bonaparte je presne ten isty princip zrania nervov, ako aplikuje Vasky na Osuskeho. Ze mu usli nervy dokazem ludsky pochopit. A teraz nech sa zamysli nad tym co a ako robi on v suvislosti s Ficom pri Bonaparte.
Europska komisia by pritom klamani a zavadzani obcanov mala davat velky pozor na rozpad Europskej Unie... ja si myslim, ze ked si Merkelova pozvala milion imigranotv, asi vie, kam ich ubytuje a co im da jest, takze MNA NEZAUJIMA cos nimi bude robit.
To je co za termin presidlovanie? Ma niekto dojem, ze ludia, ktorych si Merkelova pozvala do Nemecka budu niekam presidlovani? Lebo ja to tak nevidim.
Uz stacilo toho saskovania, naozaj. NA vychode existuje take jedno porekadlo: Vysiel z toho ako saleny z rozuma. Tvoje presudovyody su podobnej kvality ako vyvody nasej opozicie. Byt drzy neznamena byt kreativny ani asertivny, ani "vediet zit". Drzy, znamena drzy. Parlament nie je holubnik ani rad na langose na kupalisku.
Pani sedi v autobuse, ma vodicak na autobus. Vodic autobusu na chvilu odide von z autobusu, lebo ide umyt okna, kluce nechava v zapalovani. Pani si sadne za volant a zacne soferovat autobus, lebo vie ako sa to robi. Koko trva, kym by vodic autobusu zavolal policiu?
Ale ako vnima situaciu nasa opozicia: Pani je podpredsednicka parlamentu, ked uvidi prazdne kreslo predsesu parlamentu, zaslinta a uteka si donho sadnut, chyta sa mikrofonu a zacina tliapat. Preco? Lebo citi potrebu spasit nasu krajinu.
A ci je podpis sfalsovany alebo nie je podla grafologa, ktoreho si priviedla SaS je irelevantne. Danko povie, ze je to jeho podpis tak je, a co je ale najdolezitejsie: Ma opozicia nejaky podpisany dokument pre Nicholsonovu? Aspon sfalsovany, ked uz nie pravy? Ale to zrejme nevadi.
Usmevne. Az budes mat auto a nie len bicykel, potom sa zodpovedne vyjadris k problematike. A to ze na celkom svete beru poplatky za parkovanie ako normalne? Podla teba v celosm svete beru ako normalne to, ze peniaze za parkovanie si strka sukromna firma do vrecka ZA NIC?
Tak ako tu uz bolo napisane. Hadam by bolo dobre povedat preco nebol.
Korporátna daň sa má znížiť na sľúbených 21 % - toto si si vsimol, ci ani nie?
No vidis, oni mu to celkom podla svojich americkych rasistickych zakonov zamietnu a pravda a laska znova zvitazili nad lzou a nenavistou, ze? Ale vies co, mne je to jedno. Nech sa kludne v USA strielaju od rana do vecera. Je demokracia, maju na to pravo, tak?
namiesto plutia jedovatych slin odporucam zacat chapat realitu. To ze kapitalizmus zije je sice pekne, ale za cenu coraz vacsieho pumpovania penazi do ekonomiky a hlavne sa ta chcem spytat, mas pocit, ze sucasny kapitalizmus dokaze vyriesit problem dochodkov? Odporucam v tejto suvislosti neztrieskat nejake megasprostosti o druhom pilieri. Keby si trochu rozmyslal, tak by si prisiel na to, ze lubo161 ma pravdu.
Jeden minaret nam tu uz potavili na Pohode, asi sa im to zdalo v poriadku, za prachy zapredat aj vlastnu mater...
Dam ti jeden priklad: Ked ta kradli, nestazuj sa a kludne okradni ty niekoho ineho. V poriadku? Tak presne o to ide. Mimovladne organizacie su v mnohych pripadoch len plateni hochstapleri, ktorych ulohou je skodit. A nie je riesenim to, ze budeme robit to iste.
Existuju ludia, ktori pracuju a cosi buduju a existuju ludia, ktori sa prizivuju a snazia sa v prospech niekoho ineho rozvracat to, co ini buduju. Treba sa k tomu postavit s rozumom a to vcas.
Ten pan ma meno, ktore svedci, ze pochadza z jednej z tychto krajin, takze to je taky cisto nezaujaty odborny nazor... A navyse, maju si zit Spanieli a Portugalci na dlh a nad svoje pomery? Nech pracuju a nech si nastavia platy tak, aky vykon ekonomiky maju. No a ten posledny bod v clanku, hadam tych 2,5 miliardy sposobilo ten problem?
Odporúčame