Horsie by bolo, keby ho naozaj videl...
To co robi tato banda zdegenerovanych zapadnych hlupakov uz nie ze hranici s vlastizradou, ale oni uz tuto hranicu prekracuju tak, ze to ani smiesne nie je. Tychto ludi treba postavit pred vojensky sud. A ma s nimi byt nalozene ako s vojnovymi zlocincami.
A nohy maju umyte? Alebo im ich nejaky hlupak poumyva?
Aby ste tomu dobre rozumeli: deti politikov a vysokych statnych uradnikov vystuduju v zahranici, potom to zaplatite vy zo svojich dani a deti papalasov sa potom zamestnaju na ministerstvach a este budy mat vyrazne vyssie platy ako ostatni. Smeju sa vam do oci a robia z vas idiotov.
No a toto je typicka odpoved pokrytca. Neubytoval by si NIKOHO. Len kecas.
No chapem ze v ramci public relations rozprava nejake tie bludy a pomoci bliznemu svojmu. Ak papez chce, mozeme im tam nasackovat zopar milionov imigrantov do Vatikanu, nech ma co umyvat. Ale normalni ludia tieto jeho bludne hovadiny nezdielaju.
No ved on nech kludne ide do Iraku a nech sa tam postara a oblizneho svojho. Moze napriklad skusit ist dohovorit bojovnkom islamskeho statu. Kedze jeho viera je pevna a kedze rad bude nasledovat Jezisov priklad, tak si myslim, ze to bude presne to co potrebuje. A Polsko takisto...
Ako povedala ista chora, debilna zena z Nemecka, je potrebne najst riesenie imigracnej krizy, ktore bude dobre pre vsetky krajiny Europy, co v jej ponimani znamena, ze je potrebne rozdistribuovat imigrantov po Europe rovnomerne. Potom uz nebudeme tak casto pocut o vybuchoch vo Francuzsku a Belgicku, pretoze potom uz to bude rovnomernejsie a vybuchovat budu letiska a dalsie budovy v celej Europe, vratane nasej krajiny... Potom to uz bude riesenie, ktore bude dobre pre vsetky krajiny Europskej unie... Bol by som rad keby hlupaci, co pachaju trestny cin schvalovania a dokonca podpory zlocinu ilegalnej imigracie, vyjadrili svoj nazor na svoju absolutnu hlupost...
No a netreba zabudat, ze aj pani Merkel sa pcha do zadku Turkom, namiesto toho aby hajila zaujmy Europy a ked uz nie tak aspon Nemecka.
Mozno preto, ze im tak intenzivne pomahaju niektori zlocinci ako napriklad nasa Frau. Bol by som zvedavy, ci sa dokaze pozriet do oci pribuznym obeti atentatov. Co keby skusila ist na ich pohreb a trochu pri tej prilezitosti poprednasala tie svoje choromyselne bludy. Som zveday, co by s nou spravili.
Co su toto za megasproste kydy?
1. Toto nie su ziadni umelci, je to smutne vidiet ako sa niekto zviditelnuje trapnymi gestami.
2. To aky bol Bilak a co spravil sa ma posudzovat preco? Aby sme posudili ci maju pravo ludia, co sa nezmestia do koze, robit vytrznosti a nicit cudzi majetok?
3. Chystaju sa tymto nase sudy povedat, ze ludia mozu zobrat pravo do vlastnych ruk?
"Obsadia ich tak poslanci strany, ktorá žiada vystúpenie Slovenska z Európskej únie a NATO." - tak teraz neviem, bude prejavom fasizmu to, ze niekto chce vystupit z Europskej unie a NATO, alebo bude prejavom fasizmu to, ze ked chce niekto vystupit z Europskej unie a NATO tak bude buzerovany a jeho stranu sa pokusia zrusit?
Prekvapil ma tento pan dnes, pretoze take triezve a normalne vyjadrenie sa od neho neocakava obycajne :-)
ale je to presne tak.
Európan sa mení na oportunistu, prestáva sa starať o hodnoty - pod tymto clankom, ktory je len jednym velkym zvratkom nie je mozne debatovat. Beriem to ako cenzuru zo strany dennika Pravda s cielom neumoznit ludom vyjadrit sa. Je smutne ze clanok rozprava o populizme v Europe a pritom prave toto co sa deje sa javi ako snaha o znicenie demokracie.
Pravicovym volicom nevadia ani danove podvody, ani mafia, ani marihuana, ani nic, su z rovnakeho cesta a ich ciele su rovnake, nabalit sa za akukolvek cenu. Takze im neprekaza akykolvek pravicovy predstavitel nech robi cokolvek.
Mna by vedelo zaujimat, ci mimovladna organiacia,ktora je zamerana na romske etnikum nie je v podstate rasisticka.
Bud sa Nemecko vysporiada so zlocincami, ktorych cielom je znicit Europu alebo bude nutne rozlucit sa s Nemeckom v Europskej Unii.
Ktovie, či by Kotleba na hrade bol kóšer :D
Odporúčame