My v USA a cely treti sektor spolu s dalsimi zapredancami a samozrejme niektorymi politikmi si myslime, ze je spravne aby nemci pracovali na africanov a arabov, aby im mohli dat co najvacsie socialne davky. A oni sa im za to odmenia africkym oplodnovacim tyzdnom, ktoreho vysledok bude, ze znasilnene nemky pomozu vyriesit demograficku krizu mladymi cernochmi s blondavymi vlaskami. A keby ani to nepomohlo nemecku ku krajsim zaciatkom, tak sa moze zvysit vek odchodu do dochodku a tych, co uz v dochodku su, mozu znova zamestnat, tak aby bol odstatok zdrojov na pozvanie celeho Turecka a samozrejme polovice afriky. Merkelova to uz zariadi. A neviem ci ste zachytili ako ziaci jednej z nemeckych skol boli v ramci nejakej hodiny ustielat imigrantom postele, zatial co oni sa boli najest. Neviem, co papaju nemci ale mali by s tym prestat, lebo im to znacne poskodilo mozgy.

