Pri utečencoch Západ pochybil. My nemusíme
Mila pani sociologicka, cely problem nasej planety je v tom, ze je preludnena a vzostup poctu obyvatelstva planety pokracuje. Dochadzaju nam zdroje energie a nasa zivotna uroven si vyzaduje spotrebu takeho mnozstva vestkych druhov zdrojov, ze ovplyvnujeme globalnu klimu. Vysychaju nam vodne zdroje a hrozi, ze okrem vysokych teplot sa znizi uroda kvoli suchu. Riesenim problemov ludstva je znizovanie poctu obyvatelov planety, aby bolo mozne udrzat kvalitu ich zivota.
Tu ale nastava problem, pretoze ludia, ktori nic nevedia a nie su schopni dosiahnut prosperitu svojej krajiny a vo svojej krajine, sa jednoducho rozhodli, ze tu im bude lepsie a preto NELEGALNE prekrocili nase hranice. Nasa krajina ako aj cela Europa tychto ludi nepotrebuje a nie je tu pre nich miesto ani z ekonomickeho hladiska ani z hladiska prirodnych zdrojov. Preto je absolutne jedno, ako pekne vedia spievat, tancovat, naskakovat na kamiony a ako pekne dokazete vy ospevovat svoju agendu, ktora je absolutne zbytocna.