To o tom spehovani som cital ale nemal som moznost si to este vyskusat, takze jeto naozaj tak, je to overene, ze to skutocne robi?
To o tom spehovani som cital ale nemal som moznost si to este vyskusat, takze jeto naozaj tak, je to overene, ze to skutocne robi?
Preco si odinstaloval? Aby som vedel preco robim dobre, lebo ja sa nechystam ho nainstalovat :-)
No tak sa skus zamysliet y nad tym, preco mu kazdy zela len to najlepsie a co mozno najskor. Kde asi bude chyba?
V poslednom case som slusne povedane prestal vnimat jeho ludsky rozmer...
To ze hraju frajerov este neznamena, ze potom nedostanu vyprask...
Oni snad zamestnavaju niekoho, koho nepotrebuju? Ze ked dojde k zvyseniu minimalnej mzdy, tak toho jedneho prepustia, lebo ved doteraz nic nerobil, tak chybat nebude? Ak by zamestnavali niekoho, koho nepotrebovali, tak by ho bud prepustili tak ci tak.
Vsetky taketo clanky o skodlivosti minimalne mzdy su zavadzajuce, a to ze ho prinasa CTK, to uz je len taky kamienok do mozaiky. Takze k tomu prepustaniu, aj keby k tomu prepustaniu hned aj doslo, tak jeden priklad: Nech je v restauracii 10 casnikov, ich hodinova mzda nech je 7 USD, dokopy je to 70 USD. Potom sa minimalna mzda zvysi na 10 USD za hodinu ale jedneho prepusita. Vysledkom je, ze je 9 zamestnancov a ich celkova hodinova mzda je 90 USD. Ten jeden ma smolu, ale tych 9 si vyrazne polepsilo. A teraz si treba naklast klucovu otazku, preco sa tak dojemne podnikatelske zvazy staraju o to, ze stupne nezamestnanost. Naozaj im na tom tak velmi zalezi? Nie, oni vedia, ze celkova bilancia po zapocitani tych, ktorych prepustili sa posunie smerom k vyssim platom a teda pre nich k vyssim mzdovym nakladom. Dokaz je absolutne jednoduchy, keby to bolo inak, tak by predsa proti tomu neprotestovali. A je tu este jedna velmi milna myslienka, ktoru sa snazia naockovat a to ze mozu prepustat.
Ked sa tento skandal zacal, tak v cechackove sa jeden z atletickych funkcionarov presusal v televizii a od rana do vecera vysielali jeho vyhlasenia o tom, ako sme svedkami medialnej reality a zatlkal kolko sa dalo. Bol by som zvedavy, ci teraz bude cely tyzden v televizii dokola vysielane jeho vyhlasenie o tom, ze je len sprosty klamar a ze sa chysta pre svoju pokrivenu moralku odstupit.
Uzasne to bude. Aby ste tomu rozumeli, tak nebude mozne namontovat to najlacnejsie a svojpomocne, ale budete potrebovat projekt, potom si mozete vybrat zo zopar predrazenych nemenkcych zariadeni (budu kvalitne) a potom vam to bude moct namontovat iba certifikovana firma a potom samozrejme bude nasledovat nejaka ta revizia ci je naozaj vsetko tak ako to ma byt a stat vam na to potom prispeje tak 16% nakladov, ktore by ste ale vobec nemali, keby ste si nezvolili tento uzasny postup.
Doteraz podla nasich medii a nasich prezodpovednych zapadnych politikov greci nedokazali splacat pozicky, ktore uz mali, ale zrazu, kedze ich europa konecne zlomila a oni daruju svoj statny majetok nemcom a francuzom, zrazu uz im mozno dat dalsich 80 miliard, lebo teraz, ked ich vdaka "zapadnej pomoci" este pripravili aj o zisky zo statnych "sliepok znasajucih zlate vajicka" tak teraz uz to budu vediet v pohode splacat...
Je uzasne namiesto suradnic zapisanych klasickym sposobom, ktore mozno spracovavat nasledne hocicim pamatat si nicnehovoriacich 10 znakov. Zapamatali ste si? 87G8H7P8+FH
Povedal matovic, ze to urobil fico osobne a na svoje meno? Skor by som sa zaoberal inou otazkou, toto matovic nezistil vlastnou hlavou, takze kto mu to posepol a co tym sleduje, to je zaujimavejsie. Bez ohladu na to, ci je to pravda ale nie. A este jedna poznamka, ktoru som napisal vyssie: Ja netvrdim, ze to je tak ako to napisal matovic, len hovorim, ze nemozno zas tak bohorovne povedat, ze tara, pretoze ani na to predsa nie su dokazy. A este jedna poznamka, kedze som si vsimol ako je hodnotena moja poznamka a ako vase. Trochu objetkivity do toho celeho. To ze nemate radi matovica neznamena, ze sa zabudne na objektivitu...
Ale ved ja predsa netvrdim ze nemohol, tvrdim to, ze nemozno len tak bohorovne povedat, ze matovic si vymysla, citis ten rozdiel?
S panom Horskym by som nesuhlasil v jednej veci: Ako vie, ze Matovic nema dokazy? Ten vypis sumy z uctu az na centy, to sy vycucal len tak z prsta? A ak to Matovic citi tak, ze to na neho nasili na politicku objednavku SMERu, no tak zautocil naspat, to zas nevieme ako je to naozaj a zrejme ani pan Horsky nevie, co vsetko moze byt v zakulisi.
Samozrejme, ze tomu neveria, pretoze nechutni, sprosti novinari v mediach a tlacovych agenturach bezskrupulozne osie raju grekov uz najmenej rok.
Malokomu nadavam tak nebudem ani tebe, ala rozumu nemas ani trochu synak.
To budu asi z tych imigrantov, ktorych sem boo treba pustit, lebo ake je to super, ze?
Nic by sa na tom nezmenilo. Boll by to rovnako hlupy a bezcenny nazor cloveka, ktory nie je schopny a ochotny pochopit realitu.
Odporúčame