Urážanie, to by ti išlo. Ignore list, ty úbožiak bez argumentov.
Urážanie, to by ti išlo. Ignore list, ty úbožiak bez argumentov.
Si len taký jednoduchší klamár. Nemohla ho navrhnúť Radičovej, keďže Kičuru do funkcie navrhla vláda Fica a na SŠHR nastúpil dňa 19.4.2012
(Okrem toho ho Ficova vláda vymenovala 20.08.2014 ako člena Rady Protimonopolného úradu.)
Adresoval si mi príspevok: " vy liberálni fašisti "
Opakujem, ak niekto taký podľa teba existuje, tak to bude zrejme tvoj otec a pokojne tak svoju rodinu tituluj aj naďalej. Nauč sa diskutovať slušne. Ja som ťa nikde neurážal.
"Nevedomý hlupák" napísal:
"pre zvýšenie si vedomosti a informácii nevedomých: Pána exšéfa SŠHR uvoľnila z funkcie predsedu okresného súdu ministerka pani Žitňanská koncom roka 2O11 a odporučila ho pani Radičoverj za predsedu SŠHR"
kalioskop
21.04.2020
09:45"
Zasa klameš, rovnako ako keď si tvrdil, že Kičuru nominovala Žitňanská.
K veci: SIS originály nahrávok získaných v rámci tzv. akcie Gorila zničila ešte v roku 2008. (Smer-SD)
Murín, televíziu môžeš vypnúť, svetové médiá nečítať. Tebe by mohol stačiť Zem aj Vek a Slobodný vysielač.
A čo píšu a čítajú ostatní, do toho ťa nič.
Kičura - kandidát Smer-SD na sudcu Ústavného súdu - vo väzbe
Jankovská - kandidátka Smer-SD na sudkyňu Ústavného súdu - vo väzbe
...
a) Liberálny fašista, ak si myslíš, že také niečo existuje, je možno tvoj otec, nauč sa diskutovať slušne.
b) Schôdzu NR SR nemožno zrušiť.
S výnimkou menšinovej vlády sa koalícia pri schvaľovaní PVV nikdy nespolieha na hlasy opozície, ani sa o nich neuchádza.
Hotel pre schôdzky zlodejov: Zlatý Kľúčik
Ján Kuciak v roku 2017 podrobne opísal, ako si nitrianski oligarchovia za milióny eur z PPA zrekonštruovali poľovnícky kaštieľ, penzión alebo luxusný hotel Zlatý kľúčik.
Medzi najväčšie kauzy Ficovej vlády a Kožuchovej éry v PPA patrí kauza Babindol. Štátna agentúra vyplatila pochybným postavám z obce Babindol celkom 20 miliónov eur. Vraj na rozvoj vidieka. V skutočnosti však tieto peniaze končili v miliónovom majetku oligarchov a podnikateľov z pozadia Smeru.
Vyzerá to tak, že viac ako 20 miliónov eur z rozpočtu PPA sa celkom natvrdo rozkradlo, resp. rozdelilo medzi úzku skupinu „podnikateľov“.
Ukážkovým prípadom, ako sa cez PPA prelievali milióny eur do vrecka oligarchov, bol nitriansky hotel Zlatý kľúčik.
Schránkové poľnohospodárske firmy napojené na bödörovcov dostali od agentúry 2,4 milióna eur na rozvoj vidieka. Nerozvíjali však vidiek, ale sídlo bödörovcov – hotel Zlatý kľúčik.
Spýtaj sa opozičných poslancov, prečo sa teda prihlásili do rozpravy. (medzi inými aj jeden fúzkatý lesník v zelenom, ktorý hovorí o "projekte" Covid-19)
"Zacali so SIS-kou, ustavnym sudom, na rade bude sef policie, nasledovat bude generalny prokurator."
Konkrétne? Šéfa SIS volia politici, kandidátov na ÚS volia politici, šéfa polície vyberá minister-politik, šéfa GP volia politici. Tak ako doteraz.
Takže si bezcharakterný klamár. Mistrík nefiguruje v MultipleDX.
A tvoje domnienky nikoho nezaujímajú, nabudúce fakty. Nazdar.
Tak čo tu splietaš prezumpciu neviny? Kičura bol obvinený, bodka.
Fico sa na Dzurindu a j Radičovú vyhovára ešte aj dnes - po 22 rokoch. Asi len náhodou si na neho zabudol.
Čiže vyšetrovateľ nemôže vzniesť obvinenie? (čo natárajú politici, je vedľajšie - robil to Fico, Kaliňák, Matovič, atď)
No dobre, snažíš sa byť vtipný, beriem. Nedarí sa, ale aj to beriem.
Realita: NAKA začala konať ex offo dňa 23.3.2020. Takže čokoľvek Matovič pohnojil, musel by to stihnúť len za víkend 21.3.-23.3.2020. Dnešný zásah NAKA s tým nemôže nijako súvisieť. (Sobota - vymenovanie novej vlády. Pondelok - NAKA začala vyšetrovanie.)
Dnes som čítal v nejakom príspevku fanúšika Smeru, že Matovič narazí, pretože Kičura sa len tak nenechá. V tom prípade by musel naraziť vyšetrovateľ z NAKA...
Dňa 21.04.2020 vo veci s názvom "REZERVY" bolo vznesené obvinenie JUDr. K. K. za obzvlášť závažný zločin prijímania úplatku a za obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti.
Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a úkony smerujúce k náležitemu objasneniu skutkového stavu v predmetnej veci nie je možné poskytnúť ďalšie informácie.
Ešte raz: "ale táto vláda dala prednosť firme k v ktorej figuruje Mistrík "
Menuj túto firmu (btw sú TRI) - a daj link na orsr, kde v nej figuruje nejaký Mistrík.