Vidíš, ja som to nikde nepotreboval čítať, odpovedal som z vlastných skúseností. Bulvárnych médií tu máme stovky - ak sa pozrieš niekedy na ponuku v predajniach, či stánkoch. Až sa čudujem, ako všetky dokážu prežiť, keď "riešia" somariny. Ale aký národ, také médiá. Čo už.


