Ruská štátna TV je na úrovni našich bulvárnych hnojov.
Ruská štátna TV je na úrovni našich bulvárnych hnojov.
Lietadlo na podvrhu nie je MH17, Rusi zo seba urobili ešte väčších hlupákov. Toto im nezožerú ani vlastní.
Čudujem sa Košičanom, že sa voči zlodejovi z parku správajú tak mierne.
Na povstaleckom území sa asi ťažko premáva ukrajinská technika. Jednoznačne ide o ruské kolóny vozidiel a tankov.
Vyspelý východ Ukrajiny má asi turbo internet a nakúpený špecializovaný softvér. Oni si to samozvanci môžu dovoliť.
Nepísali sa tu oslavné ódy na ozbrojencov-separatistov, ako pekne vyčistili okolie nešťastia a telá všetkých cestujúcich dôstojne uchovávali a čakali na ich transport?
Alebo platí druhý variant:
Ohavný čin neľudskosti! Separatista kradne zlatý prsteň obete letu MH17
Už po niekoľkých hodinách od nešťastia sa začali šíriť nechutné informácie o rabovaní.
Pre natvrdlého Tonka - V článku je síce "údajne zachytávajúceho", ale v ďalšej časti je priznanie samotného Rusa Porečenkova. Takže nič údajne, ale video zachytávajúce strieľajúceho Rusa.
Nadpis dôchodcu Lattu, akoby priam z Kremľa vyliezol.
Však o tom píšem. Fico usmerňoval Gašparoviča, aby nebodaj niekto na GP nezačal ísť po krku jeho vláde.
Gašparovič môže vo vyjadrení iba napísať svoj názor, ktorý šepkal pod vedením Fica niekoľko rokov. To je všetko.
A druhá polovica im to zaplatí. Nech žije predvolebná kampaň Smeru-SD.
Lada Kalina je návrat do sedemdesiatych rokov. To sa občania veru potešia.
73-ročná matka ako podvodníčka. To si v Rusku robia z našich rusofilov dobrú srandu.
Chlapci by sa mali najprv dohodnúť, kým sa niečo odhodlajú povedať. Kritickú situáciu už dávno majú, preto žiadali o pomoc z rezervného fondu.
Konkrétne táto séria 3x. Na Pravde ste všetci tak múdri?
Odporúčame