Ak by sinpoznal historiu ale to ty nepoznas lebo si dezolat tak by si zistil ze Madarsko ma iny vztah k ukonceniu 2sv vojny ako zvysok strednej europy. Madarsko bolo na strane porazenych, po vojne prisli o velku cast teritorii a s tejto staty sa mnohe nacionalistične strany v Madarsk7 nikdy nespamatali preto ta absentia premiera Orbana. To mas rovnako na tom US neanacistov vo farbach Banderu kt zabijali Poliakov, UA zidov ale aj regularnych Ukrajincov v tomto obdobi, nehovoriac o tom ze sa spolupodielali na potlacovani SNP spolocne s nacistickym Nemeckom ale znova kedze si chybal na hodinach historie nemozes to vediet lebo si tak! ;)


