Global South a Azia na tento konflikt pozeraju inak? Preco? Lebo maju svoje negative historical skusekosti z Europskymi vevelmocami, resp US. Preto ich coverage v tento uz pre nich start system je minimalny. RF a vztahy kt buduju s tymito krajinami je na bazene respektu a equal giving take co zapad nemoze poskytnut, oni len drancuju. India a Cina si naajvacsimi nakupcami komodit z RF. Trh skoro 3 miliardovy plus Afrika a zvysok Azie a South America a mame vymalovane. Ako moze RF tuto vojnu prehrat? Jedine vnutornym rozkolom a to zneskodnenim Prigozina sa zamedzilo. Teraz ked AFU v podstate uz nema cim bojovat, je jedno aj ked dostanu pomic z US tak situacia na fronte sa coskor nezlepsi. RAF su v ofenzive, prebrqli iniciativu a teraz je otazka kde sa nastavit iba. Ci I'm Bude stacit iba uzemie regionov kt sa pripojili k RF alebo daju este Charkov resp Odessu a takto odstrihnu UA aj od mora. Na Odessu nemaju si myslim ale Charkov by na tom bol lepsie ekonomicky v RF ako v UA po vojne


