Dokázal ubrániť Kyjev, ale hovoria mu aj mäsiar. Ako prekvapí nástupca Zalužného?
Najvacsia sanca na porazku RF bol druhy polrok 2022, vtedy mali zapdna staty napumpovat do UA vsetko co mohli ale sa bali. Bali sa dovodne lebo jadrova velmoc nemoze prehrat a nasledky si vieme predstavit. V podstate zapad vystavil UA porazku uz na zaciatku vojny lebo vedeli ze ich pomoc bude iba do iste casti. Od November 2022 RAF postupne ked skonsolidovali front, zacali preberat iniciativu co sme videli v Bachmute, potom letna nezdarena AFU ofenziva a teraz v podstate su RAF v ofenzivu na celebrate dlzke frontu. porazka Putina sa nebude konat, RAF ma combat experience tak ako nema ziadna armada na svete co do realnych bojov. Best AFU jednotky po smrti, dalsie cakaju na smrt pri Avdiee. Sklady zapadnych statov prazdne, tie Ruske nestihaju zaplnat takze kazdy si vie spocitat ze to dobrodruzstvo US administration co do RF im vyslo abslutne zle a to nepisem o genocide v Gaze, resp dalsi otvoreny front proti Hutom ale neprekvapuje ma to. Neexistujuci US president = chaos v krajine