Aky plodny den dnes. Zomreli Neviny ludia v Rusky odstrelovany Banderovskymi nacistami. V Gaze umrelo cez 200 ludi mieromilovnym zbranami vyrobene v krajine vo zasiala viacej vojen za 50 rokov dozadu ako Cina a RF dokopy, a ako perlicka skapalo zopar americanov v Syrii kt okupuju mierovu Syriu uz neaky ten rok a kradnu I'm ropu. Dufam ze zajtrajsi den Bude este krajsi, aspon v Syrii ked uz nie na UA a v RF.


