co chlapci, znova mate mokre sny :), s toho putina a ruska vas raz porazi lol
co chlapci, znova mate mokre sny :), s toho putina a ruska vas raz porazi lol
Pani z tejto organisation si musia konecne uvedomit ze pri vlade je ina skupina a podla toho sa aj spravat, zatial sa Globsec sprava ako piata kolona progresivno fasizmu a ako take je to neprijatelne, ak sa nezmeni ich politika tak I'm nedat ani cent, staci ak si clovek pozrie ake fasisticke individua su spojene s touto fasistickou organisation no aby sme I'm nezazlievali a to si musi uvedomit aj SNS, lebo tato group nam tu robi taketo events, prinasa to hlavne mestu Bratislava income co do hotelivych hosti, food, renome kt je na nezaplatenie a v neposlednom rade kontakt kt su dolezite v politike. Preto v pripade ak sa I'm zmeni zmyslanie v hlavkach tak by som nad nimy palici este nelamal lol
po dobrom a lahodnom obede som si povedal ze nazriem do diskusie dennika Pravda. Co som si vsimol ako prve? No Bratislavsky kaviarensky povalaci z progresivneho fasisticekho spolku allias dezole nam tu znova smradia. Nenapisu nic normalne co by pomohlo niest tuto diskusiu v ramkch slusnosti. Este ze uz UA prehrava a aj trolie farmy nam tu skoncia podpisom mierovej zmluvy vitaznej mocnosti a noveho rozdelenia sveta. S mierom a pokojom prajem dezolatom kt dne pride na protest pre UVSR :)
Tneto gestapak stale je tu??? iz ho zavrute spolocne aj s Matovicom.
Citujem ''Premlčané by podľa Lipšica bolo trestné konanie Jaroslava Haščáka v kauze Gorila či Miroslava Výboha v kauze Mýtnik 3. Zároveň by sa viacerým ľuďom vrátil zabavený majetok, ktorý prepadol v prospech štátu. Vzťahuje sa to aj na majetok Ladislava Bašternáka a jeho vilu pri Slavíne.''
Co do Gorili myslim ze najvacsim Gorilakov je sam Lipsic a vie to kazdy, vie ze uz ide sediet, je to otazka casu. Preto tolko kriku, Hascakove zadrzanie bola ukazka neschopnostu Lipsicovych gestapakov. Co do Bastrnakovej voly myslim ze samotnu nalez US povedal ze majetok akom bol zobraty od ludi kt koncili vo vazbach nema ziadnu oporu v normalnom state ale chapen ze Smetiaru so SME , resp DN takymito recami sa nechaja ulahodit ako Matovivy volii so Spisa kt das 500 eur za volby a uveria tomu,
Many by skor zaujimalo preco potrebuje taka mala krajina ako SVK 150 poslancov? Preco to neskresat na 50? Kolko by sme tym usetrili.
Lebo LIpsic a Curilovskamafia ma svoje chapadla vsada na sedoch, prokurature, prezidenstskom palaci a v mediach, inak by uz v normalnom systeme davno sedeli a bzucali.
liberanlo fasiticke dezole su nespokojne, ako nas to tesi. cele slovensko sa raduje a smeje z vas, mame tu konecne normalnu vladu, ano je im co vycitat no stale lepsie ako psychopat matovic, sulik, resp skorumpvany hlupak simecka aj z jeho otcom,
ozval sa bratislavsky liberalny fasisticky dezolat, lol, geca ste poriadne :)
Koho uz len zaujima progresivno fasisticka zumpa a dezolati z Bratislavy. Cest vynimkam normalnym Bratislavcanom musim povedat. Ta liberlana dezolartska spodina moze kricat kolko chce. Skoda ze fasistickeprasce LIBERALNE NEBOLI PROTESTOVAT KED IM Matovic bral slobodu, Lipsuc gestapak ohybal trestne pravo, ked sme umirali po tisococh, ked clovek nemohol slobodne podnikat, ked clovek nebol ist na cerstvy vzduch bez ruska, ked nam nedali najest, takze ano progresivcu ak bude treba ta velka cast spolocsti sa zomkne a aj my pojdeme do ulic, no tam sa vy pokakate lebo akzdy progresivec ak na neho clovek pozrie je geco kt ak ho clovek konfrontuje tak nevie so seba povedat slovo, presne ako vas lider fasisticky simecka.
Zivotna uroven v CR bola stale lepsia ako na SVK a pri moci boli aj iny politicke spicky ako Fico tolko k tomu. Mozeme Focovi mnohe vycitat o tom niet pochyb
Fico, snad jediny statnik kt SVK ma v tomto momente lebo Simeckovie syna hlasnu trubu DN a SME, Korcoka a Matovica sme uz videli v akcie. Inak naposledy Fico hocu mu mozme vela veci vyzcitat ukazal svoju statnicky vyspelsot panm z Ceskeho Hrady lol, vytrel im zobaky.
Bohuzial tym hoaxom o kradnuti chipov z chladniciek a podobne uverila aj nasa Urshula, vsak o tom vehemente hovorila minuly rok v plene a od vtedy ta hnusna ruska armada staler neako ide, a ide tak ze nie dozadu ale dopredu a neprehrava. neviem cim to je preco zapad kazdych zopar rokov chce dobit rusko a stale oddide s placom, napoleon, hitler a teraz US a zapd len cez proxy UA. a koniec stale ten isty
Fico nema sancu uspiet proti Korcok z US embassy! Preco? Lebo cele politicke spectrum a MSM by Islington proti nemu lebo Fico. Pele nie je tak kontroverzny v ociach volicov KDH, resp Ex OLANO, ak dostane Pele hlasy od svojich volicov lush SMER, SNS, Republika a casti KDH, resp Olano lebo ti nemusia aj Korckoka tak ma vyhrate a je jedno ako pojdu po Pelemu MSM
Kandidatura Danka za SNS Bude jeho priamym ponizenim vo volbach, resp jediny dovod je ten aby sa prezentoval a ukazal kolko ma hlasov resp moze ziskat no hlavnym cielom su skor EU volby co budu buduci rok. Danko je neandrtalec ale zase nie az taky hlupy aby si nespocitql ze proti Pelemu, Korcokovi nema sancu. Skor ide z ich strany o propagaciu treba to citat medzi riadkami. Inak cim skor oddide so SVK politiky a preda zezlo Tarabovy vacsia sanca na spajanie narodnych sil pod vlajkou SNS kt s urcitostou mozme povedat optori tym hlasom co dostala tieto volby pozbiera este mnoho dalsich od Republiky, KDH ale aj Matovicovcov ak Bude Taraba takto pokracovat v politike a komunikacii smerom von k volicov ako posledne mesiace, no a teraz ako MZP ma ttolko casu v MSM ako nikdy predtym takze ci uz z SNS alebo pod svojou vlajkou vidim jeho sance na SVK politickej scene na dalsie volby okolo 10% mins
Asi ako riadeny odchod RAF z Charkovskej oblast lol, zobrali si priklad US army from Afghanistan. Studuj fdalej alebo zi v iiluzii kde je ti lepsie ako vidim, no to z noci neurobi svetelny den a z dna noc vo vseobecnosti. Si ako komunisti kt nechceli pochopit mnohe veci a preto skoncili, to iste fasisti a yo iste Americans,
Tak podme dezole, Afghanistan utek za jeden den, Vietnam utek, Irak utek, Syria utek, Lybia utek a to ty tvoji mazaci nebojovali proti rovnocenemu protivniku. Ak RAF bola pred vojnou iba 2 najlepsiou armadou kazdy zil v predstave ze ano je tomu tak, prve mesiace vojny nam ukazalo ze nie je to pravda a viest vojnu na takomto welkom priestranstve ked nepriqtela podporuje cez 50 krajin je aj nad sily RAF, mali straty aj maju no co US docielilo tymto konflikt je kompletna transformation RAF kt sa via kazdy den a mozme povedat ze snad jedine oni a AFU su armady kt maju skutocne skusenosti z Redlynch urban fighting co sa neda povedat o US army, z AFU neostalo nic zato ti co preziju tuto vojnu na strane RAF maju know how o kt sa US moze iba snivat. NATO v skutocbosti z papieroveho nepriqtela vytvorilo naj armadu na svete kt nrmoze konkurovat nikto, vedia to aj US. Co do infintary fighting, drones operation etc ono to maju uz v praxi co US tak maxi na pocitaci lol
Dalsi zhulenec lol
Pravda je taka, bohuzial pre UA ze vsadila na zleho kona a ten jej ukazal prostrednik takze postupne prehrava. 300-500k mrtcych resp zranenych, ekonomika v ruinach, rozpredane co sa dalo a to este pride k vacsim predajom levo dlhy treba platit, milony ludi odislo do RF, dalsie vo svete, po vojne ride vytriezcenie, zapad postupne na nnu Bude kaslat lebo stoji vela penazi a nic na tom nezmeni ani fakt ze ludia ako Udernik, Michal123 a podobne si tu zacnu hon.t svoje ege a dezolatske blabolt hodne dezolatov ako oni sami. Velka lutost pre UA lud,kredit pre AFU na bojisku ale realita je taka aka je a to ze vojna je prehrata. Vie to kazdy len postune na to musia pripravit ovecky typu Udernik a spol, a aj vysvetlit preco k tomu tak doslo. Cim skor UA podpise mierovy plan tym ma vacsiu sancu este nieco zachranit lebo kazdym dnom prichadzaju o stovky ludi a o znicenej a zadlzenej ekonomike nehovoriac. O par rokov tu mame dalsi Maidan.
A ty udernik si sa zobudil do sobotnajsieho rana a znova si zhuleny ako stale ;)
predstav si ze v tejte hre kt rozputala RF spolocne z UA a NATO su vitazi iba zbrojarske firmy, na obycajnych ludi tu kazdy kasle, na UA strane 300-500k mrtvych resp zranecych v boji, na RU 100-150k, UA spolocnost zadlzena az po usi, po vojne pride krute vytriezvenie lebo dlhy bude treba platit, rozpredana poda a dalsi podniky co pridu na rade, a za bagatel lebo peniaze potrebuju a co je najhorsie pre nich kedze RF bude vitazom v tejto vojne, s RF skor ci neskor znova kazdy zacne obchodovat a sadat si za rokovaci stol a na UA sa postupne zabudne.
Odporúčame