Neviem čo máte proti matišákovi ved on nevyslovuje svoj názor ale len pomerne presne popisuje čo sa deje na politickej scéne USA. No za to by sme mu mali vysloviť pochvalu a nie ho haniť. Aj pre vás je to informácia.
Neviem či to viete ale novinári publikujú to čo iní povedali, alebo to čo je inde publikované.


