Pán Krejčí nemá pravdu - česká politika sa hodnotovo nevyprázdnila, stále základnými hodnotami politiky je štátna moc a zlodejina či už legálna alebo ilegálna.
Správne upozornil na základný problém žltákov ale aj ostatných strán okrem Ano. Babiš im prekáža a to podstatne. lebobabiš ako osoba nepotrebuje kradnúť a tvorí účinnú prekážku pre rozkrádanie českého štátu politickými stranami.
Problém je v tom že babiš chce zriadiť ministerstvo verejných prác ktoré bude ako investor zadávať a financovať všetky štátne a verejné zákazky čím zoberie jednotlivým ministerstvám všetky peniaze ktoré sú určené na verejné práce. No a politické strany politici a ich sponzori utrú hubu.


