Pupušenkvi :
Zrejme neovládate príslušné výrazivo štátneho práva a tak nerozumiete tomu čo so v príspevku napísal. Takže
- štátna moc je moc občanov od ktorých pochádzajú všetky práva ktorá obsahuje navrhovanie, tvorbu a schvaľovanie zákonov štátu. Takže na schvaľovaní zákonov štátu by sa podieľal každý občan slovenskej republiky. Je to jeho nescudziteľné právo a zároveň zodpovednosť. Nástroje na to existujú a metodika tiež
Napokon už som vám to niekoľkokrát dôkladne vysvetlil.


