qperxovi :
museli? Niečo musí len ten kto je otrokom, ten kto je suverénom nič nemusí napr. Rumunsko a Caucescu.
Musia len tí ktorí sa boja o svoj zasraný a zaprdený život a preto umierajú každý deň a pri každej príležitosti. Muž ktorý má v rukách zbraň nikdy nemusí a postupuje podľa zásady život za život - smrť za smrť. Ináč sa totiž sloboda nedá vybojovať.Cena slobody je krv a život a ten kto ju nie je ochotný zaplatiť nikdy nebude slobodný.
A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.


