Vystrelili 32 krát, z toho 19 varovných výstrelov. 13 krát mierili na auto. Chýba údaj o tom koľko zásahov má auto.
Je zrejmé že auto prenasledovali dve autá po dvoch policajtov Je nepravdepodobné že boli v jednom aute 4 policajti. Kedže dvaja policajti boli vodiči predpoklad je, že počas jazdy strieľali maximálne dvaja policajti. Ich strelné zbrane majú zásobník na 16 nábojov takže ked strieľali obaja tak vystrieľali všetku muníciu. Predpokladám že v rezervných zásobníkoch nemali náboje lebo je zbytočné každý deň nosiť takú ťarchu.


