Je rok po voľbách. Novú mapu však voliči nekreslia
Experti ktorí sa priživujú na politike asi pochopili,že len načisto na hlavu padnutí hlupáci veria akýmkoľvek politikov.Viera je len pre hlupákov, neschopasov a ženy.Každý normálny človek hodnotí podľa skutočnosti a skutočnosť je úplne jasne daná-hoci kto bude pri moci, ich činy budú rovnaké,lebo ich činy nie sú vecou nejakej idey alebo zákonov, ale morálky a charakteru teda toho čo je človeku dané od prírody a výchovou v rodine a prostredím v ktorom politici účinkujú.Tento politický systém pokriví a skorumpuje každého a je to vidieť všade na svete kde je systém ktorý nazývajú zastupiteľská demokracia zavedený.
Je to systém Cosa Nostra a skutočný boj prebieha medzi politikmi a občanmi.To čo páni experti nazývajú politický boj je len vlastne boj o prerozdeľovanie moci, korýt, území a výnosov zo zločinného systému.Volič vie že svojou voľbou nič podstatného nemôže zmeniť,lebo aj keby nevolil oni sa zvolia sami.A práve preto volí voľbu najmenšieho zla a akýchkoľvek protisystémových činov