Už ak sa niekto chce dať zaočkovať, tak je jedno ktorou vakcínou. Nikto teraz ešte nevie, ktorá ako pôsobí z dlhodobého hľadiska. Možno všetky prmanentne poškodzujú zdravie a možno všetky fungujú bez dlhodobých vedľajších účinkov. Nik to teraz nevie a preto, podľa mňa, ľudia politikom ani "odborníkom" neveria, že je to bezpečné.
Je to úplne správna logika a nadávanie ľuďom do konšpirátorov len prehlbuje nedôveru. Ak niekto tvrdí, že tie vakcíny sú bezpečné, tak vedome klame, lebo jednoducho nikto nemá dáta, ktoré by to potvrdzovali.


