Toto je uerópska vláda, alebo Matovičova sekta? Kks, už im chýbajú len rovnošaty a Muftiovičovi nejaká smiešna čiapka. Nadáva všetkým dookola a oni len šúchajú nohami a "Neviem, prečo takto pán premiér postupuje"
Podľa mňa ich už tak dokrútil, že ich môže svojvoľne ponižovať a doslova im na vláde pľuť do tváre, fyzicky ich týrať, znásilňovať a čojaviemčo ešte. Prečo?
1. Lebo FICO
2. Lebo ak Sulík zase povalí vládu, tak skončil
3. Lebo Za ľudí ani Kollárovci sa už do parlamentu nedostanú
4. Lebo ak Muftovič neurobí verejný zázrak, tak s ním už nikto nebude chcieť nič mať, iba ak zakrvavené päste po stretnutí s ním
4. Lebo FICO
Túto vládu drží nad vodou už len strach z toho, čo s nimi bude, keď skončia.

