dobré lakoš, dobré...
vidíš, aký múdri ludia...a ty ? kočoňu si dojedol ?
dobré lakoš, dobré...
vidíš, aký múdri ludia...a ty ? kočoňu si dojedol ?
lajoš, ty si skvelý latinár !!!
dokonca aj ctrl -c-v- ovládaš !!!"
a polífka aká bola ? držková , na hlavnej ?
dobre vieš po latinsky....v želizovciach ste mali v knižnici slovníky ?,
to teda nie....na to nemá kapitáááň inteligenciu...on len tak naprimitívnejšie
za močára sprivatizovať a rozkradnuť....
ruskí mužíci sa ha báli ako čerta ......
dakujem za vysvetlenie
môj názor na tebe nemôžem napísať, lebo by ma zablokovali :))))
ňouma :))) to ti ešte prepáčim
a nepochybujem že v téme hlúposti si majster :)))) nebojím sa povedať kráľ :)))))))))
nááá..
ja som to myslel srandovne a ty mi nadávaš..
no nič, musím hlásiť :))))
Odporúčame