lajoš, len jeden
máš vidiny, alebo klasika...páteček a už si sťatý jak čík?
lajoš, len jeden
máš vidiny, alebo klasika...páteček a už si sťatý jak čík?
prečo by som ťa mal vyviesť z miery ??
len ostaň tam, kde si a čakaj další rok, kým dojde preceda s klobásou :))))
na vnúčikov kašli....prežer im všetko
nemáš dobrý pocit, ked odhalujú zlodejov ?
si divný....pampúch zablokovaný...
naschvál som uviedol, že moderné, zo súčasnosti....
ti autobusy sú hoax....
nervozny so smeráka, čo nevie reagovať :))))
no v tangáčoch ako ty ich nemám :))))))))))))))
a sú v base ???
alebo čo robí balkánsky zlodej 10 rokov ???,
len kradne s paštrnákom ???
v pohode..
lepšie ako iááákať....daj si na to bacha
dostal si dobrý preplesk z oboch strán a už ma tu nechceš ?
neboj sa, ja ťa ešte zo pár krát uvidím :))))))))))))))))))
ja ho nemusím...na mna ja málo akčný a vulgárny...
nič si z toho nerob....vačšina vaších nevie ani písať, nieto ešte tvoriť príspevky...:)))
neboj sa ..mám plný baťoh rízkov....však som zo súmračnej
kožky nechávam voličom :))))))))))))))
aká ja asi tvoja inteligencia ?
ked si kvôli takémuto príspevku schopný sa zamiešať do debaty ???
ja viem....vídavam vás, ked sa chodíte zhovadovať za kúsok klobásy :))))))))))))
od teba som to nečakal, pampúšik moj zablokovaný
nebud na mna zlý...
Odporúčame