My milujeme Fica. Nám to nevadí. Lebo Simecka. Lebo Brusel. Lebo Bratislava. Lebo mimovladky. Lebo Soros.
Nás milovaný Fico môže kradnúť koľko chce!!!!
My milujeme Fica. Nám to nevadí. Lebo Simecka. Lebo Brusel. Lebo Bratislava. Lebo mimovladky. Lebo Soros.
Nás milovaný Fico môže kradnúť koľko chce!!!!
Gratulujem
Takze lucharky uprazovacky a ostatny personal v statnej sprave sinoridu konecne na svoje. A kto to zaplati?
Ja milujem Fica.
Lekári a sestry dávajú výpovede
13 rokov je pri vláde Fico
Nemocnica v Bratislave nebude
Dlhy nemocníc vymáhajú vypalnicke firmy.
Vlaky jazdia jak za Rakúsko Uhorska. Stanice v dezolátnom stave.
Diaľnice nikde
Koľko rokov tu vládol Fico?
Aká bola vízia zdravotníctva?ake reformy spravil?
Posledný rok sa zaoberá pablbom kotlarom. Lekárov a zdravotníkov má v paži. Nemocnice padajú na hlavy pacientom alebo nemajú personál. Čakanie na špecialistu trvá pol roka až rok! Za to nemôže psychopat Matovic ale hlavne že mám komisie na pandemiu. Tri alebo štyri. To je podstatne! Toto je Ficova vízia Slovenska. A podrztaska chce starostku fekisoviec a spol v parlamente.
A pritom stačí malo. Ubrať štátu. Viac právomoci peňazí krajom. Lebo župani vedia čo treb krajom. Nie poslanec z Fekisoviec v Bratislave. Ale Ficova podrztasky sa boja dať kompetencie krajom. Lebo by stratili moc. Spolu s fašistami
tak tak
dezoláti veriaci oberidiotovi kotlárovi sa liečia na fejsbuku
ved on má mikroskop a detskú hru: Malý vedátor. tam robí svoje výskumy
Oxford? Sorbona? Belínsky inšitut? zrušiť. My máme Kotlára a Liptíka.
menujte toho oberidiota kotlara
on to vyrieši
a asistentom môže byť Lipták
to je ešte väčší vôl ako som si myslel
a takéhoto tupého nímanda platíme z našich daní. Oproti nemu je aj Matovič doktor vied.
jasne
titul si ziskal na fejsbuku a na diskusnom fore Pravdy
mas dokoncene aspon zakladne vzdelanie?
košicie okolie?
nestretol tam šutaja?
alebo glucka?
alebo migala?
alebo žigu?
alebo rašiho?
ešte ich je vela v SNR, nechce sa mi viac písať
toto sedlákovi nevysvetlíš.
zato ty si určite odborník na medicínu a virologiu
a spisy korupčníkov boli už konečne niekomu pridelené?
ako pokračujú vyšetrovania prípadov ktoré boli odobraté vyšetrovateľom okolo Čurillu?
ale my ideme zisťovať niečo o nákupe vakcín v dobe pandemie? čo si tým chcú dokázať? zamestnať policajtov, ktorých je aj tak málo?
slovenský parlament nie je korporát. to je obraz slovenského voličstva.
sedlák. ty si grciaš akurát tak do svojich gumákov
V Maroku jazdí vlak 350km/hod
Maroko jew na severe Afriky
Slovensko tu budovalo 40 rokov socializmus a teraz tu vládnu obludy typu mečiar a fico.
budte radi že na slovensku chodia vôbec vlaky
aha, takže táto krajina má naozaj miliardy na presun hlavného mesta a jeho úradov niekde na stredné slovensko. a jediným kritériom je to, že je v strede.
len pre tvoju informáciu - Bratisalava a jej obyvatelia nedostávaju pomerne na daniach to, čo by mali pretože tu je zákon o rozdeľovaní daní
takže aj ty vo svojej dednine dostávaš peniaze od Bratislavčanov. A ešte sa pozri na globus, aby si videl, že nielen slovenské hlavné mesto nie je v strede krajiny
a to už nehovorím o historickom význame hlavného a korunovačného a snemovného mesta v Uhorsku.
ja narazam na to ze tato smeracka banda nevie nic len rozdavat a vyhovarat sa na inych
spolok neschopnych a zakernych individui ktorí nemajú víziu pre krajinu
majú len ciel oslobodit svojich ludí a nevsímat si korupciu na najvyssích miestach
práve preto treba leteckú linku do KE. práve úpre to treba ministerstvo športu a MIRRI. práve preto treba dať všetkým dôchodcom 13 dôchodok. Aj tým, čo majú dôchodok 2000€ a viac
Práve preto treba dať prídavky všetkým deťom. aj tým kde rodičia majú príjem 5000e a viac
treba dotovať plyn aelektrinu každému. aj bohatým.
uplne jednoduché a lacné riešenie.
a prečo Bystrica a nie Zvolen?
A prečo nie Očová? Detva?
Len pre spresnenie:
nie štát. Občania slovenskej republiky budú dotovať linku na ktorej poslanci SNR budú lietať zadarmo.
Odporúčame