Nie. Nastavili zrkadlo nemysliacim dôchodcom
Nie. Nastavili zrkadlo nemysliacim dôchodcom
Kotian má zaplatené od smeru aby sa vyjadril. Lebo normalny inteligentný dôchodca sa na tom zasmeje
Normalny dôchodca sa smeje.
Ten čo sa videl v zrkadle zúri lebo satira bola vždy v tŕňom oku komunistov afasistov.
A to sú kto ti progresivni slnieckarski liberálni fasisti ? A ako môže byt liberál fasista? To aj vieš vysvetlit? Lebo ak áno tak dostaneš nobelovku.
Nuž a niečo o mítingoch počas kovidu organizovanými smerom nevieš nič?
Niečo o skandovaní že prezidentka je americká ku. V podaní smerakov?
Špinavé protislovenské prostitútky
Napchal rožok do huby
Rez a rubaj do krve
A mnoho dalších
To neboli obyčajní ľudia. To neboli studenti.
To bola strana smer s najvyššími smerakmi.
Prezident Pavel mal ako prvé pripomenúť podržtaške jeho servilnosť voči ruskému kolaborantovi rečniacemu v putinovskej televízii kde je redaktorkou servilná čúza obahjujúca vrahov
aká politická strana posobí na Bilíkovej?
aj nám komunisti zakazovali na gymnáziu nosiť rifle, dlhé vlasy
kryla sme spievali len ked sme boli sami
toto chcete znovu? špinavý a smradlavý socializmus? bilaka a husáka už tu máme. aj šalgoviča.
akurát Válek bol ozajstný minioster kultúry, aj ked bol komunista. na rozdiel od tej jednoduchej a hlupučkej hlásatelke
nech tu zostane každý kto tu chce žiť a kto si váži slobodu a demokraciu. ludia, ktorí považujú Bratislavu za svoje mesto sú tu vítaní. nech sa narodili kdekolvek. Obohacujú toto mesto.
vieš aký je rozdiel medzi voličmi liberálnych strán a populistických extremne pravicových strán(smerohlas republika)?
liberálny politik nemiluje žiadneho politika. liberálny politik chce slobodu a demokraciu.
vy potrebujete populistu a diktátora ktorý vám dá kopec slubov a žiadny nesplní. len aby ste nemuseli premýšlať. váš milovaný fico vám povie čo je prauda
riaditel nikoho nenavádzal
študenti si slobodne robili srandu a ironizovali dnešný stav
patrí im vdaka a uznanie
Werich Voskovec
Lasica Satinský
aj im zakazovali robiť si srandu (VW dokonca fašisti aj komunisti) z výdobytkov socializmu a robotníckej triedy
Černí baroni bola kniha na indexe lebo si robila srandu z CSLA robotníckej triedy a rolníctva
Kalinov Tisíc a jeden vtip bol na Indexe lebo tam boli vtipy o súdruhoch a socializme
môžem pokračovať
len totalitní politici chcú určovať čo je a čo nie je humor. z koho si môžeme a z koho nemôžeme robiť srnadu
rusko ani zdaleka sa urovnou demokracie a slobody nepribližuje k slovensku. aj ked sa smerohlasaci s dankovcohuljakmi snažia.
o stanku na štrkovci, ktorý spomínaš nevieš nič tak o tom nepíš
a i napriek tomu Nemci nenapadli Cesko po 1945om
a ani si nerobia nároky ako orbán
to len všivavý rus si myslí, že môže zabrať všetko na čo si zmyslí. ved preto by chcel vrah putin Europu ako bola v roku 1990
tí tupí voliči smeru si zaslúžia takúto srandu. lebo sú na smiech
títo stredoškoláci majú viac rozumu ako volič smerohlasu
študenti boli zastrelení po heydrichovom atentáte, lebo si tiež robili srandu
študentov mlátili takí hlupácui ako dôchodca kotian v milicionárskych uniformách
aj stredoškolákov. majú to v hlave viac v poruiadku ako ty. a aj preto plánujú ostať po študiach mimo tejto rozpadajúcej sa ficodankopelehírie.
nikto nič nezakazoval. tak netrep. ked si niečo zmazali na SVOJOM portáli, tak je to ich právo
Prezidentka Čaputová nikoho nedávala k sudu. Ani tupcov okolo Klaniho, ani blboša aj s blbošmi smerác kymi
ale klamstvo je metoda smerákov, tak chápem že klamať budeš aj ty
takže si nemôžu robiť srandu zo starších? to sa nesmie? je to zakázané? je načase pozatvárať všetky divadlá, kabarety s standupy
diktátori neznášajú humor. a zakazujú ho
šutaj nech sa radšej stará o policajtov, okresné úrady, lebo nemá kto riešiť priestupky
nech sa pozrie na Páričkovu ako tam dílujú denne heroín a pervitín
a študentom nech dá pokoj.
kto chce potláčať ironiu a satritu je mentálny chudák ktorý by mal žiť v sovietskom rusku, alebo evernej korei
pán kotian, ste servilný a senilný úbožiak
to vám vravím ako skoro dôchodca.
študenti boli vždy nositeľmi pokrokových myšlienok a nastavovali zrkadlo spoločnosti. spomeňte si na štúrovcov. tiež si zniesli kritiku
alebo študenti v 1989 ktorých kritizovali boľševici ako vy
takže napríklad slovák=madar? alebo rakušak=nemec?
teba tie kremelské exkrementy z huby tej akože redaktorky alebo toho tupca peskova úplne zblbli
to je v poriadku
zhruba 1,4 mil obyvatelov nepotrebuje lekarov lebo maju fejsbuk kotlara fica a pelegrinoho so sutajom
ti ktori sa nespoliheaju na fica avladu a vedia si zaribit rukami si lekarov zaplatia
Tiso nenosil celý život kravatu
ale tá posledná ktorú m,al na krku mu svedčila!
fico je strčený v zadku kremelského vraha. len ruky má vonku a načahuje ich za peniazmi EU
Tiso kolaboroval s Hitlerom
Fico kolaboruje s Putinom
Odporúčame