A hlavne žiadne amerikanizuje
Premenovať políciu na MILÍCIA. Nech je to na všetky svetové strany
Alebo ešte jeden názov:
Slovenska národná verejná bezpečnosť.
A hlavne žiadne amerikanizuje
Premenovať políciu na MILÍCIA. Nech je to na všetky svetové strany
Alebo ešte jeden názov:
Slovenska národná verejná bezpečnosť.
Videl si pasy?
Veď toto. Naco je nám kultúra. Že?
Tretí sektor? Myslíš napríklad OZ Plamienok? A mnohomdalsich?
A o konsolidácii ti nič nepoviem. Huljaci nepochopia.
Sedlák z Očovej.
hlavne že ty miluješ fica
nech tii zdražie všetko
ty ho proste miluješ
on nemusí šetriť a hladať investície. naopak. zvýšené platy renta
a ty miluješ ficy
a prečo tam nedáte možnosť 6 - súčasný polep (žlto modrý)
peňazí dosť na sedlácke nápady
smeráckym ministrom sa zvýšia platy
nové ministerstvo v jednej z najdrahších budov v Bratislave
padajú mosty (14 rokov vlády Fica)
vlaky meškajú lebo trate sú v žalostom stave (14 rokov vlády Fica)
nemocnice padajú na hlavu a nemáme lekárov (14 rkov vlády Fica)
nemáme dialničnú sieť (14 rokov vlády Fica)
300 000 ludí, hlavne vysokoškolsky vzdelaných žije na západ od nás a nechcú sa vrátiť (14 roikov vlády Fica)
školstvo zaostalé (14 rokov vlády Fica)
tak si to teraz plaťte a verte hochštaplerovi Kamenickému čo je taký istá finančný nímand jak Matovič. 5% na potraviny, nie súl acnejšie potraviny, lebo vstupy budú 23%
Bankové transakcie sa premietnu do poplatkov bánk
19% na energie-plyn ide o hore o minimálne 30% elkektrina podobne
byty budú drahšie lebo 23%
ale milion dedín z poslancami a starostami, rozbujnelá št. správa,13 dôchodky aj tým čo majú dôchodok 1500€ a viac
ale vlajky a polepy fico sa vám smeje z bytu ktorý kúpil hlboko podcenu
ja myslím, že pri inteligencii eštoka budú policajti v krojoch a s valaškami
ked sedláčina, tak poriadna
predchádzajúci má reflexné farby, ktoré sa používajú vo viacerých krajinách
tá sedlačina so znakom je hodná dankovho intelektu
ale policajti sú radi že sú v otrasných kanceláriách, nemajú poriadne počítače, nábytok ešte od komančov a neschopný minister ide meniť polep....
už le štartovné číslo na boky a nápis :my milujeme fica
toto sú fakt komedianti
policajné auto bude vyzerať ako keby išlo na nejaké automobilové preteky
to je taká istá sedlačina ako tie pasy
Kto provokuje?
Konsolidácia je okrádanie obyvateľov. Aj vás smerakov. Hlavne vás. Lebo vy ste väčšinou jednoduchí a nevzdelaní
Aha. Takze je normálne ti povedať že si kus poriadneho falusa. Dutého. Primitivneho jak Huliak. Nič sa nedeje.
Ale veď je to úplne jedno. Fico okráda voličov už nejakých 14 rokov. Im to nevadí. Hlavne že dristas sľubuje. Ficovolici aj keď skapu od hladu , frco ich presvedčí že za to môže Soros. Simeckova babka. Bratislava. Kukuričné late. Brusel. Anakonda. Astan Seran. Majka z Gurunu….oni mu zo zožerú. Lebo nízke IQ nepusti.
Kamenický=Matoivič
ani jeden nerozumie financiám
obaja rozvracali štátnu kasu
Kamenický teraz ide zdierať všetkých ľudí. okrem štátnych inštitucii a úradníkov
čo smerák to neschopák
čo esenesák to tupelo
ano. predstav si, že u nás je zákon, že sa môže vykonať interupcia
a teraz čo?
embryo by samé bez matky neprežilo, takže defacto to nie je živý tvor
a kedže de iure je možné vykonať interupciu, tak to nemôže byť živý tvor, lebo za vraždu sú vysoké tresty
Plaváková nikoho neurazila na rozdiel od tupca z Očovej. dokonca ani ja som teraz neurazil Huljaka ale skôr tupca
smerákom zdražie všetko
smeráckym minostrom sa zvýšia platy
nové ministerstvo v jednej z najdrahších budov v Bratislave
padajú mosty (14 rokov vlády Fica)
vlaky meškajú lebo trate sú v žalostom stave (14 rokov vlády Fica)
nemocnice padajú na hlavu a nemáme lekárov (14 rkov vlády Fica)
nemáme dialničnú sieť (14 rokov vlády Fica)
300 000 ludí, hlavne vysokoškolsky vzdelaných žije na západ od nás a nechcú sa vrátiť (14 roikov vlády Fica)
školstvo zaostalé (14 rokov vlády Fica)
tak si to teraz plaťte a verte hochštaplerovi Kamenickému čo je taký istá finančný nímand jak Matovič. 5% na potraviny, nie súlacnejšie potraviny, lebo vstupy budú 23%
Bankové transakcie s apremietnu do poplatkov bánk
19% na energie - plyn ide o hore o minimálne 30% elkektrina podobne
byty budú drahšie lebo 23%
ale milion dedín z poslancami a starostami, rozbujnelá štátna správa, 13 dôchodky aj tým čo majú dôchodok 1500€ a viac
a danko rieši vlajky a nálepky, fico sa vám smeje z bytu ktorý kúpil hlboko podcenu
Bravo
neurážal by som prasatá.
Povedať žene, že je suka môže len tupý primitív.
2020 zruinovalo Slovensko?
Naozaj?
a čo 14 rokov vlády Smeru? prečo ostatné krajiny po kovide nemali také problémy
zabúdaš že peniaze išli ludom? zabúdaš že ekonomika cez kovid stála?
ale asi sa ti páčia ficove investície za 14 rokov: zdravotníctvo školstvo infraštruktura veda a výskum....
Vychodna je folklorny festival, ktory si mnoho slovakov (hlavne voliči extremnej pravice smer republika sns..) zamieňajú za alkoholové radovánky
Odporúčame