Komunisti okolo Fica a podrztasky sa nebudú pretrcat a prezehnavat pred kamerami a RKC v erchuškou.
Komunisti okolo Fica a podrztasky sa nebudú pretrcat a prezehnavat pred kamerami a RKC v erchuškou.
je to Zylinder alebo Carnevalle?
tam ale nestoja polievky 4€
a takéto menu nemajú ani v jednej z týchto reštaurácii
žeby podržtaške robili špeciálne menu za nízku cenu? prečo? nejaká protihodnota?
pohroma je tento neskutočný amater a neschopný minister
nie velká voda ...tú prežijeme
Bodor Gašpar
sutaj fico
danko a jeho squadra imbecilla
Kováčik Výboh Kočner Jankovská Mako.....
týmto ešte niekto verí?
kedže nemáme prezidenta tak ho ani nespomínam.....
teraz im machalalala ukáže ako vyzerá sravpodajstvo
A skúsil si si prečítať aj článok?
Aha.
Ale mna zaujíma čo je u nás skutočne umenie. Take čo teda nepotrebuje podporu.
Tarabu Sutaja Simkovicova Šušká Dolinkovu
A Róberta.
To sú fakt politici.
Ozaj. Akú predstavili víziu a ciele?
ale ved vy mylujete fyca. tak poriadne. tvrdo. lebo ste natvrdlí.
už teraz je Slovensko izolované
takýto čin by vyvolal aj oficiálne stanoviská
a to si fico nemôže dovoliť.
čo je to za národ ktorý si zvolí zlodejov psychopatov a tupcov, aby ich viedli?
a čo je skutočné umenie ktoré treba podporovať?
skus vysvetliť
matovič možno v Pezinku
ale prečo by mali byť v cele? tam patrí tvoj mylovaný fyco.ale on si zmení zákony aby sa amnestoval a aby amnestoval svojich súdruhov. a vy mu tlieskate. telce.
smeráci sa už zlakli a odkladajú hlasovanie
už im došlo, do čoho sa púšťajú
matovič je taký istý populista a hulvát jak fico
jedoinou orednosťou je, že nechal OČTK pracovať a nezasahoval do toho mafiánskymi spôsobmi
kolko lodí a kolko ludí potrebuje frontex aby zachytil člny v stredozemnom mori? orban nevie zachyuit migranov na párkilometrovej hranici.
bolo by dobré keby si napísala nejakú študiu a zverejnila svoj výskum v odobornom časopise. a nezahadzuj sa tu na praude
vam stačí mastný chleba, vodka a strašenie šimečkom
a že vám váš mylovaný fyco zvýši dane a uberie z výplat, pričoim budete chodiť do rozpadnutých nemocníc a vlaky budú chodiť max 50km/hod vám je jedno. a to že u nás už nikto neinvestuje vám je tiež jedno.
nám ide aj o kultúru.
demonštráciami proti kultúrnym barbarom machalovi a šimkovičovej ktorí sú členmi spolku bláznov opkolo danka sa demonštruje aj proti vášmu mylovanému fycovi čo amnestuje svojich kamarátov. a samozrejme je to aj demnoštrácia proti neviditeľnej podržtaške a onuciam zo smerov
kto koho nuti?
doktori odporucaju
ale v tejto kraji ne je doktor a vedec kazdy kto ma fejsbuk a voli smer a ich onuce
3 vlády Roberta Fica v dobe hospodárskeho rastu
a tupci si myslia že 2 pandemické krízové roky psychopatovej vlády môžu za všetok ten marazmus čo tu smer zanechal
preto oblbuje šimečkom, záchodmi, progresivizmom a podobnými bludmi
aby si jeho tupý volič nevšimol že na neho zysoka kašle. ale kým má okolo seba šutajov a ostatné onuce tak mu nič nehrozí.
ale politika na všetky štari strany. s blanárom sa nerozprávajú absolutne nikde
fica nikam nepozývajú
ved my sme hrdí slovíci, my si poradíme aj bez ostatných. nám netreba spojencov a partnerov!
bandurky a vodečka! to nám stačí
Odporúčame