Budú zubári len pre bohatých? Ceny zákrokov vystrelili nahor, podľa expertov na to doplatia najmä chudobnejší
matovic nbol diletant a psycho. ale covid bol na celom svete a stal peniaze. ale to vy kotlarovci nepochopite lebo na to nemate kapacitu
problem matovica je taky isty ako kolara a ficiakov: nemocnica v kazdom mestecku. nic neoptimalizovat. vysledok?
lekari v reginoch nie su aj ked maju vyssie platy a nizsie naklady ako v BA, alebo Prahe
bohatsi si lekarov najdu a zaplatia im. lekari budu radsej osterovat za peniaze bohatych
chuidobnejsich nech osetruje fico s matovicom aj kolarom
leboi netreba reformy. krajina ma penazi dost