Ze dany kolar….to je nieco take ze kazd psChopat napise nieco neoverene a je to orauda. A dany kolar je viac nez psyxhopat. Zdegenerovany posuk
No a co su jeho obdivovatelia?
Ze dany kolar….to je nieco take ze kazd psChopat napise nieco neoverene a je to orauda. A dany kolar je viac nez psyxhopat. Zdegenerovany posuk
No a co su jeho obdivovatelia?
porporovatelia putina na slovensku tuzia po takom zriadeni ake je v ruskku. nie liberalna demokracia, ale ruske samodrezavie. po tom tuzia
už nestačia populisticke hluposti pre smeracky lumpenproletariat typu: zdanime banky a bohatych...tu peniaze nenajdu
peniaze sa najdu ked sa prestane rozhadzovat a dotovat plyn aelktrinu, cestovne, zadlzene nemocnice sustavne oddlzovat podplacanie dochodcov atd atd
Kto chce ignorovat ustavny sud? uradnik s obstrukciou? takto vladne vlada ktora ma 29% mandat? Fakt? Podrztraska sabotuje US?
chceme to dohnat do generalneho strajku?
kým sa Ukrajina nevzdá, vojna trvá
Rusov treba ignorovať vo všetkých oblastiach.
мертвый оккупант – хороший оккупант
Путин - убийца и ебаный подонок.
teší ťa postup okupantov?
Ak máš niečo proti liberálnej demokracii ktorej výhody si užívaš tak sa odsťahuj do Ruska. Alebo Činy.
U nás sú zatiaľ hlavn inštitúcie demokratické. Aj keď sa Fico snaží ich znefunkčnit.
a preto nepoužívame interupčnú tabletku
zlodejom podmienku
ženám čo idú na potrat stredoveké praktiky
fifty fifty a kufovci su spokojni
Alebo zas nejaky sutajovi nepopularny policajt legalne pouzil sluzobne vozidlo
jedno je fakt
na ihrisku sa správa sebavedomo
hrá v utoku, ale nemá problém sa vrátiť as púomôcť v obrane
čuch na goly a výborné zakončovanie. Mladí sa môžu učiť
nech mu to vydrží
ona môže porušovať predpisy
ona je náš človek
danky by vedel vyprávať tiež
Gula je volný. ved ho každý ospevuje. možno sa mu konečne zadarí
voliči smeru budú ficovcov milovať aj keby ich bičovali
volič smeru nemiluje slobodu a demokraciu
volič smeru miluje politikov smeru. to mu k životu a ku šťastiu stačí
ked nemáš nič k teme tak nepiš.
tento Bodorov pucflek si naozaj mysli, že takto funguje US? smeraci si myslia, že tak ako tu oni ničili štát a demokraciu, tak je to štandardné
nie milý Gašpar, možno máš vytetovaného niekde fica a jeho mafianske praktiky si uplatnoval, takto to fungovalo len za vás. a chcete to opäť. žial, pre demokraciu, velkáčasť vašich voličov verí klamstvám a miluje politiku.namiesto toho, aby si vážili, že žijúv liberálnej demokracii
neviem o čom točíš
ale Nemci, teda nemecké firmy nám prácu hlavne dali
žiadna strategia
žiadna vízia
žiadna reforma
interupčnú tabletku nepodpísala
ale ideme opäť zdaňovať. a štátne nemocnice zadlžovať
smeráčka sa nezaprie
sutaj je civava na spravnom mieste
fico potrebuje takéto podržtašky
poznáš lepšie zriadenie?
tak nám ho prezraď
takžew Slováci majú nízke platy?
Sme v EU - ako obmedzíš hráčov z EU?
Ano futbalové kluby sú vlastnené súkromnými osobami a tie si môžu zvoliť svoj koncept. je to len a len na nich
Odporúčame