ano? a to sa dá ako vgyhovieť všetkým? čo najbližšie k bydlisku. skús to nejak rozvinúť
ked tvoja manželka nebude mať kam ukladať veci v byte tak jej kúpiš väčší? nezačneš náhodou tým, že sa zbavíš niektorých vecí?
najprv treba vytlačiť ľudí do MHD
potom tých ktorý prídu zo satelitova a okupujú miesta domácim
je to lacné a efektívne
Na dedinách problém nebude.


