normálni ľudia si uvedomia, že aut je tu veľa
odkedy je u nás parkovacia politika, tak mím kde parkovať
v Bratislave je výborná MHD - prečo chodia ludia autami? lebo je to jednoduché z hladiska parkovania. už toto zlepší situáciu v širšom centre, pri biznis centrách
a tí čo bývajú v Sateitove budú mať problém. ale je to ich problém. oni chceli bývať na dedine.


