my tu máme kosáky a kladivá.
Sláva Ukrajine
Smrť okupantom
my tu máme kosáky a kladivá.
Sláva Ukrajine
Smrť okupantom
ako ruší tvoju nsuverenitu EU? sme tam dobrovolne a dobrovolne môžme vystúpiť. neprídu sem žiadne vojska EU krajín aby prišli potlačiť kontrarevoluciu jak hovorili bilakovci pri vítaní okupantov
pošlem ti fotku z Varína kde je pomenovaná ulica po vrahovi a fašistovi Tisovi
ale Slovensko nie je fašistický štát aj ked si to uhormazurko s ficom prajú
čím skor na dostrel toho mosta
potom Mariupol
potom v spolupráci s krymskými partizánmi vrátiť Krym
a čím skôr celé okupované uzemie
aby konečne naši mierotvorcovia nemuseli pochodovať po slovenských mestách. lebo budú mať mier
a prečo ten Putin nezastaví boje?
prečo ten Putin necháva armádu na cudzom uzemní?
nejaké to máš popletené. Takže Ukrajina má teraz prestať utočiť? a nemala im náhodou uvolniť pred mesiacom Bachmut ktorý okupanti ruskí dobýjali viac ako mesiac a aj tak ho nedobyli? vtedy si bol kde?
a kde si bol ked okupanti utočili na Kyjiv a smerovala tam kolona okupoantskych vojakov a uradnikov?
aj vtedy si kričal aby zastavioli boje?
ide o to, aby ludia mohli mať čierne peniaze. o nič iníé nejde
apráve preto ked je takáto hlúposť v Usave, tak nech je tam aj právo platiť všade kartou, aby my, ktorí hotovosť nechceme používať sme mali rovnaké práva ako tí ktorí potrebujú držať v ruke 500 eurovky
a prečo nie je v Ustave aj právo platiť kartou?
nezrelý postoj je veľmi pekný eufemizmus pre idociu
B je správne
vdaka 50% obyvateľstva ktoré miluje Putina, sme naozaj zaostalá diera
zaujímavé je že si tak vymletý, ale vieš písať
a ešte máš jednui výhodu, zatiaľ čo my teda budeme bojovať proti rusom, tak ty si budeš niekde vegetiť, lebo stopercentne budeš superabitrovaný pre blbosť
ty aj rozmýšlaš pred týmnež niečo napíšeš??? vieš ako fungujú úradnícke vlády? vieš ako to je s ich podporou a dôverou v parlamente?
takúto hlúposť ako si napísal dokáže vypotiť len človek typu továryšč Blága alebo pacient Matovič
ako sa maju zamysliet nad tym ako zastavit krviprelievanie? maju ist poprosit putina aby stiahol svoje vojska z cudzieho uzemia? myslis ze by to pomohlo?
prijatie do NATO ako aj EU ma svoje pravidla
ak ich Ukrajina splni tak tam vstupi.
a že sa do toho slobodného a demokratického ruskeého raja nepresťahuješ
prečo sa trápiš v zej neslobodnej a chudobnej EU?
a ako u znicila?
ukrajinski vojaci tam naskladali stovky kil dynamitu? to tu priehradu rusi vobec nestrazili?
orban je rovnaky klamar ako fico
primitivny bolsevik, ktory povie vela slov, ale nic nepovie
ale ja som si zapamatal: rusko nenapadne Ukrajinu, Rusko je krasne, rusko je mudre
a potom jeho prejav kde mu dav asistoval pri hulakani ze preidentka je americka...
dobre sa bavili primitivi smeracky. vratane moniky, ktora udajne nic nepocula
továryšč Blága
mat parkovacie miesto pred domom nie je ustavne pravo
nie je to slovensky standrad. zajdi si do Viedne, mas to kusok
alebo trebars do Prahy
alebo do hociakeho mesta
aut je vela a toto je normalna regulacia. odkedfy je parkovacia politika, mam kde parkovat
mam obavu, že Musollini bol genius oproti našim tajtrlíkom typu Matovič Fico Uhrikomazurko
treba pomoct tym co to potrebuju.
treba investovat do ekonomiky, inovacii vyskumu a vyvoja. len silna a dobre nastavena ekonomika pomoze. nie rozhadzovanie penazi
Odporúčame