Viedenské letisko láka Slovákov na veľkorysé podmienky. Rakúske platy a benefity vás prekvapia
Ak si myslíš, že 200€ je vysoký plat v Rakusku tak si na velkom omyle. všetky dane poplatky a služby sú drahšie ako u nás
čo sa týka potravín - podstatné je že v Rakúskulepšie funguje ekonomika. že tie peniaze ktoré zobeú ludom neprežerú na nejakých prídavkoch všetkým, niečom"zadarmo" a pod.
nemocnica ani sud nie je v každej dedine
školstvo a jsutícia fungujú
lacné práce tam robia imigranti z Europy a mimo Europy
a na druhej strane skutočne vzdelaní ľudia nemusia utekať za lepšími podmienkami niekde do nemecka...
takže skutočne dobré platy tam maú vzdelaní ľudia a tí držia ekonomiku. my ale vzdelaných a odborníkov vyháňame a rozdávame peniaze.