žno, je to jediný spôsob na ktorý rusi reagujú, ale zároveň je to obrovské riziko že dôjde k ozbrojenemu stretu - skôr či neskôr, obzvlášť ak ide o medzinárodné vody, je nadradenosť ameriky sporná - a som len veľmi zvedavý, kam to až môže eskalovať... lebo ak sa otvorene začnú navzájom hubiť ruskí a americkí vojaci, ani jedna strana nebude môcť ustúpiť aby neukázala slabosť, a to nás môže doviesť do nečakaných extrémov...


