možno by bolo pekné pozrieť sa aj v bratislave na tlupu koncertujucich rumunských indoeuropanov, ktorí v centre veselo vyspevuju cele dni aj s detmi, ktoré sú možno ich a mali by chodiť do školy, a možno ich nie sú a ktovie čie sú... ako aj kopec dalších klačiacich seniorov pýtajúcich si "na jedlo", o ktorých sa evidentne niekto stará aby boli čisto oblečení, upravení a sýti...to zvyčajne bežní almužnári nebývajú (čo im síce kazí výber, ale je to logické)...


