sarkasticky je v tomto článku vsadený odkaz na železnice ŽSR, ktoré teraz nasadzujú moderný rušen Siemens Vectron ... Bu-Ha-Ha, ved to je ako ked kedysi boli snimky z europy a do toho snimky z afriky... Teraz ale je tá Europa v Číne a my sme tu tá afrika... Je to smutné, a nie je to len vinou greendealu a drahých energií... ale vysoká životná úroveň, drahá práca, europsky socializmus, byrokrycia, solidarny systém vo všetkom... a samozrejme, pracovná disciplína... určite som na mnohe dalšie zabudol...

