aby sme boli objektívni, takýto jallový preklad uverejnili aj ostatne denniky z mainstreamu... aj také čo sa tvária na vyšší level... takže to len dokazuje, že sa tu správy malokedy tvoria, ale viacmenej len tvrdo, mechanicky a bez rozumu prepisujú... smutné

