ako prepacte, ale zas analfabetsky clanok ... !!!!
- gel na posilnenie skloviny sa nema pouzivat po kazdom cisteni,ale podla navodu ( napr, max. 1x tyzdenne )
- dolezita je aj technika cistenia kefkou aby clovek neprisel k zbytocneu ustupu dasna,
- zubna pasta sa nema nevyplachovat, ze draha pasta , jasne radsej ju budem prehltat? jasne ze vyscistit a
vyplachnut, drahy je akurat tak reminelizacny gel a ten ma byt v ustach predpisany cas vyrobcom ( napr 1min)
- dobry doplnok miesto reminelizacie a moznost pouzivat ho denne je ustna voda ( tiez nie hocijaka na hocico )
- a na zaver uplne ignorujete najlepsi doplnok po nitke a kefke a tou je ustna sprcha ktora dokaze odstranit
takmer vsetky zbytky v ustach po jedle !!!

