Slovensko je jedna krajina; neviem o žiadnych relevantných celkoch, ktoré v jeho rámci by mohli byť vnútornou krajinou. Naozaj neporovnávajte so Spolkovou republikou Nemecko, ani so Sovietskym zväzom, či niekdajšou česko-slovenskou federáciou.
A naozaj chýba Vám, aby minimálne v 8 krajských mestách (Bratislava, Trnava... Prešov, Košice) zasadali "regionálne" vlády s vládnym aparátom a ministerstvami!?

