Magor
To bolo po rozhovore so šéfom
Tak ako teda? Pozeral to niekto celé? Pred ktorý rok sa vraciame? Môžeme už ísť do Kralovca na dovolenku bez ruských víz? Toľko otázok a tak málo odpovedí!
sa mu to tak páči, že sa chce ešte zahrať
veď práve to ho ser.e, že ho nikto neberie vážne a je ako taký bulo na školskom dvore, s ktorým sa hrá len trošku debilný Luki a jemu na upútanie pozornosti iné nezostáva ako šikanovať a ubližovať slabším
Už z toho vidno, ako sa snaží prekrúcať históriu. Bohužiaľ rozhovor s Putinom neviedol novinár, ktorý by ho vedel konfrontovať ale len predajná ku.va
Hitler spolupracoval s Ruskom. Nemci tam trénovali tankové jednotky, keď na nich platili sankcie po 1 sv vojne. A Stalin Hitlerovi dodával potraviny, ropu, naftu aj po útoku na Poľsko a Francúzsko. Tretinu 2 sv vojny boli Nemecko a Sovietsky zväz spojenci a spoločne zaútočili na Poľsko.
myslíš, že do davu strieľali z okolitých budov západní lídri?
ešte pár takýchto dedolarizácií a budú obchodovať pomocou zrkadielok a farebných sklíčok
V poriadku, nech rašisti vypadnú z Ukrajiny a bude deeskalácia a mier
Len krajiny ktoré sú v NATO nebudú napadnuté Ruskom
bola volená v priamych voľbách a získala najviac hlasov
asi si si nevšimol, že združenie, ktoré vyhralo tender, nevedelo nájsť banky, ktoré by to financovali
Ak je dieťa šikanované, má ísť za učiteľkou (Bruselom). Po skúsenostiach s Poľskom a Maďarskom už nebude toľko trpezlivosti a diktátori zastaveniu peňazí z Eurofondov rozumejú. Väčšine obžalovaných mafiánskych lotrov stačí aby tá novela platila jeden deň, potom uniknú a v parlamente to môžu zmeniť aby Bruselu zalepili oči.
Aj chudák Tucker Carlson potrebuje platiť zloženky, tak robí a hlása aj to, čomu neverí ale sa to predáva. Pamätáte ako Tucker Carlson vôbec neveril, že voľby boli sfalšované, všetky obvinenia považoval len za ďalšiu Trumpovu manipuláciu? To vieme z uniknutej internej komunikácie vo Fox News. Ten istý Tucker Carlson však pred svojím masovým publikom hovoril niečo celkom iné: „Je jasné, že voľby v roku 2020 sú veľkým podvodom na americkej demokracii, žiaden čestný človek to nemôže poprieť.“
Alebo: „Trump je dobrý v ničení vecí. Bezpochyby je v tom svetovým majstrom,“ písal Carlson. „Z duše ho neznášam.“ Ale Carlson v internej komunikácii vyzval vedenie Fox News, aby vyhodilo jednu reportérku za to, že na svojom Twitteri oponovala Trumpovým tvrdeniam a tvrdila, že neexistuje žiaden dôkaz o falšovaní volieb. Carlson nežiadal jej prepustenie z dôvodu, že by bola povedala niečo nesprávne alebo urobila chybu, ale preto, že diváci Fox News ako Trumpovi voliči nechceli počuť pravdu.
Milan so to hodil a Fico to hádže na Milana
Ma svoju advokatsku kancelariu ta ho uživí
Nevieš asi čítať, ale vďaka posunu hraníc sa trestná činnosť (opticky) zníži. To co bolo trestným činom bude priestupok viaceré budú premlcane a nehovoriac o tom, že polícia a prokuratúra nebude cítiť, že má rozviazane roku, bude sa báť a vyšetrovať bude zase len úplatky vo forme bonboniery
Odporúčame